Super Mario Bros. ve filmu (2023)

Svižné, rychlé, vtipné, ANIMACE 10/10 Odkazy na všechny série, kde se MARIO objevil! Prostě fajn oddychovka.

Liga spravedlnosti (2017)

Tak jo,na začátek bych chtěl říct že jsem se vždy vyhýbal psát veřejně recenze. A vždy jsem se zahlcoval na svůj facebook. Každopádně chtěl bych se vyjádřit jako divák,a komiksový fanoušek komiksu DC,hlavně Batmana,Flashe a Justice League. Jako první bych zvýraznil světlé stránky,to jsou ty že se tvůrci poučily z předchozí týmovky Trinity,tedy Batman V Superman. A nedostali jsme žádný MARTHA moment. Šlo vidět že všichni herci si své role užívají,hlavně Ezra Miller v roli Flashe,a Jason Momoa v roli Aquamana,tak stejně i Affleck a Gadot,herce Cyborga nemohu nijak ohodnotit už jen z toho důvodu že mi přišlo že nevydává extra emoce,a proč taky že,vdyť je to Cyborg. Jeremy Irons jako Alfred se mi nehorázně líbí už od doby co byl v BVS ,hlavně jeho naléhání na to ať se rozšíří rod Waynu,tedy díky tomu víme že Bruce stále nepoznal Damiana,ale teď jsem už odbočil. Humor ve filmu se mi líbil tak 50/50 například kdy leží naproti sobě Superman a Cyborg kde se společně smějí tomu že je něco bolí,a Wonder Woman tuhle chvilku pokazí větou ,,jako malý kluci" mi přišla strašně zbytečná. Filmový LOOK vypadal skvěle,mělo to ten správný komiksový nádech,který by jste od týmovky očekávaly. Chtěl bych se vrátit ještě k Flashovi v podání Ezra Millera,ze začátku nebudu vám lhát,jsem po tom co jsem se doslech že ho bude hrát,hned odsoudil. Ale díky JL beru své rozhodnutí zpět,Flashe zahrál na 1 z hvězdou,byl naprosto užasný a v roli Flashe pro filmové universum si už nedokáži představit nikoho jiného,kdyby k JL dali to tintítko ze seriálu tedy Granta Gustina,byl by to pouze plivanec do moře, tedy ty hádky kdo je lepší,či rychlejí Flash jestli z telenovely od CW nebo z DCEU tak rozhodně z DCEU který by CW Flashe rozdrtil lusknutím prstu. (každopádně proti Flashovi od CW nic nemám,jen se to stává telenovelou což mě hodně mrzí zrovna u nové serie) Tak u + bychom zde byli ještě dlouho ale přejděme k těm - . Neviděl jsem Aquamana jezdit na delfínovi... Ale né dělám si srandu,každopádně by to bylo zajímavé,ale spíše pojďme rozebrat CGI které bylo naprosto strašné,hlavně maskování hlavy Supermana kde museli Henrymu zamaskovat jeho knír kvůli natáčení mission impossible. Jeho hlava v některých scénách vypadala napuchle a někdy zase né,což budilo strašný dojem. (Jeho hlava vypadala opuchle pouze v scénách které se dotáčely,takže skoro všude :D ) Nebo také scéna kdy JL odlétá z Batcave do matičky Rus,a vidíme stát Alfréda na plošině,i slepý člověk by si všiml že vypadá jak z plastelíny,každopádně už jen ten důvod že nevím co tam dělal,protože na té plošině pouze vyjel tým JL,a Alfréd mezi nimi nebyl,no chyba filmu,to se občas stane. Takže pokud výjde Directors Cut tak snad bude CGI dotáhle a dopilované a kousek více. Když už jsme u té Directors Cut,tak milý pan Wheedon přetočil i scény které už natočené byli,například scény kdy Bruce jede za Aquamanem na YT si můžete dohledat jak vypadala scéna od Snydera a jak Od Wheedona doslova a dopísmene stejně.. Nevím proč to Wheedon udělal,ale asi mu to řekla nějáký hezký a atraktivní slečna,že se jí to nelíbí kdo ví... Také mě hodně mrzí,že se v mezititulkové scéně neobjevil Lantern jak se původně plánovalo,,, - Bruce spí ve svém sídle,když ho naráz probudí zelený záblesk,jde se podívat k oknu a před Brucem se zjeví Green Lantern Tomar Re a Kilowog. Každopádně už abych to ukončil a šel se podívat na zpravení na directors cut Watchmanu,tak JL dávám 70%... Možná mé hodnocení vzroste po Directors Cut. PAPA

Little Evil (2017)

připadá mi to jako špatná adaptace počítačové hry Lucius

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Tento film je určen pro fanoušky comicsu a nerdy,není to určeno pro běžné diváky, Zack Snyder udělal orgasmický počin,tento film tvořil fanoušek comicsu pro fanoušky comicsu ... Jak už jsme se zmínil, tento film není pro běžné diváky co si jen tak zajdou do kina, ale pro fanoušky a nadšence DC comics.

Dead Life, The (2014) (amatérský film)

Dead Life- Amaterský film.. Na českém YT moc dobrých amatérských projektu není .. Musím pochválit detaily jako je krev atd .. Jsem zvědavý na celkový finální projekt .. Video zde --- https://www.youtube.com/watch?v=eeaIG1ZtO1s

Liga spravedlivých: Válka (2014)

bylo to dobré až uspokojující ... ale trochu mě mrzelo že vynechali uplně jednu celou postavu :P takže to přesně podle comicsu není ....

Černobylské deníky (2012)

FILM ČENOBYLSKÉ DENIKY FILMU BYCH DAL SPÍŠE JMÉNO Paranormal Radioactivity csfd 47% zamně 25% Film klame už názvem ve filmu se žádný deník neukázal ... Hororové klišké s blbým příběhem a vývojem ,nesympatické hlavní postavy .. I když atmosféra je celkem fajn i tak je to blbost.. Takže jednoduše řečeno zase ten hloupý styl amatérské kamery i když v tomhle filmu se moc netřepe. A opět utíkání, křik, zmizení obětí a opět jde HOVNO VIDĚT!! pak je + to že mám rád opuštěná místa a ve filmu jich bylo až dost takže taky dobrý

Projekt X (2012)

Film Projekt X Myslím si že toto ne nejaktuálnější a nejlepší komedie za poslední 2 roky .. Film má třebas chvílemi trochu slabší vtipy ale já se utoho bavil celou dobu... Film se soustředí spíše natu kalbu ale jeto sranda vidět plno lidí co se ožírají a pomalu demolují celou ulici a byt ... I když to má chvílemi slabší vtipy tak si myslím že tam jsou v některých chvílích fakt skvělé a jen tak se naně nazapomene .. Film je vlastně o klukovi kterému je 17 let a jeho rodiče odjeli na víkend pryč za pomocí jeho 2 kámošu Costy a J.Býho uspořádají snad největší párty v dějinách .. Díky tomu se pak dostanou do TV a podobně nakonci filmu je pak to co se sněmi kvuli toho stalo .. pak uplně po titulkách je tam COSTA jak říka v celostátní TV o další kalbě takže si myslím že toto byla 1 největší KALBA a jak jsme se dočetl tak 2hý díl by měl být vlastně hned po událostech z jedničky ... BTW zápletka 1 ukradnou nějákému feťákovi trpaslíka naplněného extází nakonci ten feťák přiletí na párty s PLAMENOMENTEM MINDFAK :DDD ALE ROZHODNĚ TO STOJÍ ZA ZHLÉDNUTÍ

Podfukáři (2013)

Snad nejlepší "ILUZOINISTICKÝ" film jaký jsme kdy viděl :) Akorát mě mrzelo že se Mark Ruffalo neproměnil v HULKA :( mohl to udělat jako nějákou iluzi nebo tak něco :( Ale zpět k věci ... Film mě naprosto uchávátil ale trochu mě mrzelo to že se mě zdálo že ve filmu nebylo tolik místo pro tu "ILUZOINISTICKOU" čtyřku , počas filmu tam byla "SKVĚLÁ" FBI Která všecko vyřeší. Pak tam byl vševědoucí MORGAN FREEMAN který si všecko nahrával na svou baterku mě to tak přišlo :D .. Ale každopádně film by skvělý 5hvězd tu jednu hvězdičku jsem přidal za obsazení a zato že tam hrál budoucí Lex Luthor,Alfred z Batmana , a HULK :)