Asterix: Sídliště bohů (2014)

je to dost vtipné, pre deti trochu cynické, ale asi si to ani nevšimnú. diviak pomaly tak dobrý ako z reklamy ;)

Asteroid City (2023)

SPOILER  :  Áno, nápad to bol pošahaný, no v tomto filme je skoro všetko, čo milujem : roadrunner, mid-century v Amerike, vedci, púšť, sympatickí ufóni, uveriteľné charaktery.

A teď něco úplně jiného (1971)

Ako dieťa ma odpudzovali hrané rozprávky a hrané sekvencie v rozprávkach (trvalo to do Space jam). Teraz ma rozčuľujú animované pasáže ktoré sú buď ultra prehnané, prvoplánovo sprosté alebo proste hnusné nevtipným spôsobom. Inak niektoré skeče sú nadčasové. A to je pre mňa známka top kvalitného humoru.

Atletiko Cvernofka (2016) (seriál)

Tento seriál nedostal ani dostatok energie, ani peňazí, aby ukázal celý svoj potenciál. A ten potenciál bol blízky Národní házené, nie Okresnímu přeboru. Dôsledná satira na slovenské pomery z pohľadu športu najnižších líg, krikľavé postavičky a až surreálne momenty, ktoré sa berú úžasne vážne - áno, je to chuť len pre niektorých.

Avatar (2009)

PROSÍM? táto Poka-Šmolinka založená na efektoch a dobrej povesti Sigourney má viac percent ako Star Trek do temnoty?! toto sa bez vedľajších činností (napr. jedenia) nedá dopozerať...toto je pre trinásťročných, to má taká veľká časť planéty mentalitu trinásťročných? počkať, počkať.....asi hej....a ešte keby to bol debut nejakého mladého ucha v mojom veku..O.K., ale totok....totálny priemer.....únik do rozprávky má vyzerať inak!

Avengers: Age of Ultron (2015)

,,Goléme, povídám ti, stúj!" nepindáme, zbytočne nerozmýšľame, užívame vizuálu a najsamfasa komixpartičky (sorry X-men, ste patetickí a zaseknutí v 20.storočí).

Avengers: Infinity War (2018)

A komu tim prospejete?! Ale inak za 5*. Este ustrelenejsi dekel, nez Matrix.

Až přijde kocour (1963)

bod za deti, ktoré boli veľmi pekne zobrazené, bod za magicko-realistického kocúra so super očami, bod za spev Wericha a Brodského, bod za tie triky a bod za Sováka

Až vyjde měsíc (2012)

film splnil očakávania, niektoré predčil, jedna hviezda len za Edwarda a jedna za primerane nerdské deti......vyvážené šialenstvo*aplauz*