Terapie láskou (2012)

nuž, toto je jeden z tých filmov, ktorý beží v telke a vy v pohode sledujete, hoci pri tom varíte, jete, čítate veci na internete a iba počúvate.......a nič podstatné neunikne.....ale vzhľadom na o, že Coopera neznášam (mám problém s jeho očami - to isté ako s Chrisom Pineom.....lenže Pine je proste talentovaný a Cooper ani nie....navyše mi príde megafalošný) a romantické filmy neznášam tiež, bolo to o.k.

Základka - Sborovna (2012) (epizoda)

pomerne slabá groteska, ešteže to herci s tým scenárom nevzdali po prvých minútach

Černobílý svět (2011)

poetický, smiešny, smutný film, no nie preplácaný

Dámsky klub (2011) (pořad)

ach jo......určité veci sú tam dobré....moderátorky nie sú vlezlé a vedia reláciu ukočírovať.......ale tí ,,odborníci" až príliš často hovoria polopravdy a teórie, ktoré vyvrátili vedci na Západe už pred 5-10 rokmi...ale samozrejme, na Slovensku sú aj vedci, lekári a psychológovia pozadu......lenže to je dosť podstatný problém a Dámsky klub ho len pestuje a kŕmi nič netušiacich divákov bludmi!

Den před krizí (2011)

orchester šmejdov zistil, že nástojom praskli struny, lebo publikum chcelo priveľa muziky za málo peňazí........a to nekonečné tliachanie o odškodnom.....pekný kus.......toto by mali vidieť stredoškoláci, prospelo by im to ako hlavnej cieľovej skupine

Den zrady (2011)

ach, do politiky, PR a médií sa trochu vyznám........ toto bolo dobre zvládnuté...inak najpreceňovanejší film roka....od dačoho takého vážneho ako voľby čakám viac.....škoda

Die Wollnys - Eine schrecklich große Familie! (2011) (seriál)

nuž.....tie deti vyzerali nešťastne (hoci nie zanedbane!) ktovie či z kamery alebo z faktu, že nemajú ani súkromie ani dostatok rodičovskej pozornosti......ale napriek tomu sa rodičia správali morálnejšie a racionálnejšie než priemerní Slováci s dvomi deťmi.....to je asi to najsmutnejšie zistenie na tejto reality show

Hoď svišťom (2011) (seriál)

herci vylepšujú priemerný scenár.....najlepšie guilty pleasure, vlastne jediné guilty pleasure v slovenskej televízií