Hotel Transylvánie (2012)

dávam 4 hviezdičky za životný výkon Adama Sandlera........a to konkrétne hrať bez trápnosti!!!!!

Nespoutaný Django (2012)

prvý film od Tarantina, prvý western dopozeraný do konca.......neviem, prečo ľuďom až tak vadí to násilie,veď je to tak-do-očí-a-mozgu-bijúce, že je to prehnané, prehrané a hlavne fiktívne, že až........tým pádom je to fraškovo zábavné! keby mi mal niekto odporučiť, čo ďalšie si mám pozrieť.........

Pí a jeho život (2012)

ach jo.....emocionálne znásilňovanie zabalené do duchovnosti.....v nečakanej kombinácií s vizuálnym pornom....jedna hviezda za rybičky.........neviem ,ktorému sadistovi napadlo zaradiť to do vysielania na Vianoce

Mocný vládce Oz (2013)

očakávajúc mega-prúser, už len za to príjemné prekvapenie (a to neznášam akékoľvek prekvapenia) dávam hviezdu

Pelíšky (1999)

je to asi všetko dokopy okrem sci-fi, každá emócia si nájde miesto, hlášky sa už zapísali do vedomia Čechov aj Slovákov......nič vo filme nie je nasilu........všetko sa prosto deje......dve hodiny skanzenu, ktorý nielen pobaví, ale aj dojme najsprávnejším spôsobom

Star Trek (1966) (seriál)

ohromné vízie, prevratné myšlienky, úžasne dobové herectvo a základ niečoho ohromného

Chalupáři (1975) (seriál)

zo všetkých televíznych skanzenov dávnych dôb má tento ORCHESTRIÓN!

Frasier (1993) (seriál)

žeby presný opak Hanibala? výborní herci, nekonečne veľa epizód, dá sa sledovať znovu a znovu

Pán času (2005) (seriál)

toto neomrzí, nezostarne, nepreje sa!