Želvy Ninja (2014)

Levny humor, levna animace, levny scenar. Jako dopoledni nedelni film na Nove,zcela dostatecne.

Běž, chlapče, běž (2013)

Ano místy je to smutné, místy je na co koukat, ale dejte si ruku na srdce, hodnotíte kvalitu filmu, nebo citlivé téma 2 světové války? 80% si tahle dvouhodinová vesměs nudná plejáda opuštěných děcek určitě nezaslouží ;-) . 50%

Tři králové (1999)

Rezii a soundtrack obstaral Sadamuv bracha.

Hudson Hawk (1991)

Mám na výběr jít spát, nebo se dodívat. A zkuste, ti bystřejší, uhodnout, co asi udělám.

Automata (2014)

Vizuálně velmi obstojně zpracované, příběhově a postavově neskutečně plitké.

Svatby v Benátkách (2014) (seriál) odpad!

Hnůj a mentální útok na negramoty. Děsí mě, že na to někdo může civět.

Doupě (2014)

To je neskutecne blato.

Vexille 2077 (2007)

Nemastné, neslané, vizuálně na úrovni game videí z PSX. Jediné, co tomu dává určitý bonus, je myšlenka. Ta je bohužel následkem ubohého a trestuhodného zpracování, ubitá (zdejší milovníci anime v 21 století objevili ameriku - blahopřeju chlapci).

Earth to Echo (2014)

Film určitě není v první řadě mířen na dospělou část publika (té zdravé samozřejmě), což jsem na první pohled neodhadl vzhledem k některým komentům. Takže to shrnu... Triků je málo a nejsou kdoví jak propracované, malá plechová sova je vidět spíš sporadicky a nic moc nepředvádí. Jediný celkem vzhledný moment, je rozložený a složený truck (ne Tuck), který sme ale měli možnost vidět v traileru (mimochodem ani zde se na dnešní poměry nejednalo o kdovíjakou hitparádu). Ve výsledku film doporučím věkové skupině 8 - 12 let (popřípadě těm, co se tak cítí).