Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (2017)

Už je to na mě moc ohrané. Pořád ta samá diskotéka stále dokola. Na jedno letmé podívání ujde, na vyšší hodnocení to prostě u mě nestačí. Obávám se, že co nevidět tady máme další díl, Jack bude prchat, chytnou ho, jeho přátelé, pak vtipně zdrhnou (popřípadě to stihnou 2x za film) a záporák to schytá. Přiteplený Jack, mi už začíná spíš vadit.

Wind River (2017)

Za poslední dobu sakra dobrý kousek (za sebe sem tenhle rok nic lepšího zatím neviděl). Celkem napínavě táhnoucí se pasáže vystřídá luxusně vystřižená akce s morální "pomyslnou" třešničkou na dortu. Herecké obsazení mi sedlo jak hrnec na prdel a nenudil jsem se ani minutu.

Co ta holka chce (2003)

Kromě mrdavého ksichtu Amandy Bynes nemá tahle slátanina co nabídnout.

Den patriotů (2016)

Když dám stranou samotné téma, nemůžu dát prostě víc. Wahlberg byl ve spoustě chvil tragický. Několikrát se mi u těch jeho grimas chtělo spíš smát. Samotná práce policie byla taky tragická a nevěřím, že to takhle vůbec mohlo být (přestřelka 20vs2 byla k smíchu). První polovina za 5*, druhá za slabé 2*.

Život (2017)

Tlupa dementů se dostane na palubu vesmírné lodi a hodinu a půl v kuse mě sere. To, že se chovají nelogicky, bych ještě mohl přičítat špatnému výcviku a výběru astronautů (dejme tomu, i když jsou strašně blbí). To, že tam jsou logické chyby, mi ale vadí mnohem víc. A přitom to tak dobře začalo. Konec ve stylu: všechno na co sáhneme se posere už byl totální trapárna. Tohle mělo navíc a určitě to není přírovnáváním k Vetřelci, nebo čemukoliv jinému (to je mi úplně ukradené). Skvělý vizuál, parádní záporák Calvin. Pro mě to celé zabily extrémně špatné (a hloupé) postavy.

Ztracené město Z (2016)

Docela sem se nudil. Hnusný nažloutlý obrazový filtr je humus (celá přírodní scenérie šla do kopru). Cekový dojem velmi slabý, ať už z vizuální stránky, tak z herců a jednotlivých postav.

Četník ze Saint Tropez (1964)

Je třeba si uvědomit, že v originálním znění ten Funes není taková hitparáda. Půl filmu dělá p. Filipovský. V českém znění ale slušná zábava :)

Příchozí (2016)

Nebýt té klasické blbounské démonizace číny a rusů z hlav chorých amíků, tak by se i daly dát 4 kusy. Už by se ale mohli ti nevzdělaní, vypasení hamburgrožrouti konečně probrat...

Bitva o Inčchon (2016)

Celkem jsem se celý film nudil. Na válečný film je to až příliš ukecané a utahané.