Psí detektiv (2018)

Jednou jsem se opravdu zasmál a to bylo vše. Animace slušná, zbytek je čtvrtá cenová. Své fandy si tenhle podprůměrný kousek najde zejména mezi zarytými pejskaři, kterým stačí hodinu a půl čumět na celkem výstavní kousky a samozřejmě mezi dětmi.

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Vyloženě jsem se nudil. Spousta odkazů (filmy, hry) které mi ale byly úplně ukradené, k tomu ne moc (aspoň pro mě) povedená grafika a příběh? Větší klišé bych si mohl představit jen těžko. Stejný scénář používá řada dětských videoher, což tenhle film řadí spíše pro dětské publikum. 83% hodnocení je pro mě hodně mimo. Ty stohy intelektuálních žvástů tady, to se ani nedá číst.

Pásky z Nagana (2018)

Osobně bych volil delší stopáž a více komentářů jednotlivých hráčů. Jinak lehce chytlo za srdíčko, když si vzpoměnu jak mě doma budili ve 3 ráno ve 13 letech, abych čuměl, jak tam Hašan skáče jak Sandokan. Určitě mě to donutilo, abych si šampionát pustil znovu a po dlouhé době se podíval, jak vypadá opravdu dobrý český hokej (bohužel sem si dokument pustil během MS 2018 na který se už snad ani nedodívám). Nakonec mi to ale nedovolí nezmínit, že dokument poukazuje na ten zlý až satanistický režim socialismu, ale přitom jasně ukazuje, že naši nejlepší hokejoví hráči vzešli právě v této době (neboli trochu zbytečná omáčka která je mimo mísu).

Sherlock (2010) (seriál)

Připadám si tady trochu jak z jiné planety. Viděl jsem první 3 díly a tím i končím. Ty přechytřelé logické kecy jsou někdy tak absurdní, že se na to nedá s vážností vůbec dívat. Optimální na odpolední čas na Nově.

Dunkerk (2017)

Bohužel, jsem se neskutečně nudil (a nebyl sem sám). Dvě třetiny a šlo to z domu.

Blok 99 (2017)

Děj docela pitomý. Hlavní postavy jsou hloupé a jendoduché. 80% filmu se vlastně vůbec nic neděje, jen ploché dialogy a suché scény. Dvě rozšláplé hlavy na mě dojem neudělají stejně, jako že bych byl překvapený ze zdejšího hodnocení.

Wonder Woman (2017)

4* a za ten přeslazený konec jedna dolů. Jinak celkem pěkný akční comics.

Valerian a město tisíce planet (2017)

Bohužel na mě hlavní dvojka super agentů, kterým je dohromady tolik co mě, nepůsobí kdovíjak věrohodně. Ve čtrnácti bych se z toho asi roztekl. Takové Kinder Star Wars.

Partička (2011) (pořad)

S přibývajícími roky (pořadu ne mými - jsem pořád stejně mladý a krásný) musím uznat, že partička "uzrála" a tím přidávám i jednu hvězdu navíc. Chlapci vypilovali humor i kostým a dostali se ze závětří nepovedeného TeleTele. Za mě palec nahoru.

V.I.P. vraždy (2016) (seriál) odpad!

Jakmile je v obsazení Morávková, je to neoddiskutovatelný fakt totální tragédie. Prima jede dál svůj styl, kterým se dostává na samotné dno televizní zábavy. Dovolím si tvrdit, že už trumfli Novu na celé čáře.