Laggies (2014)

Ale jo, pohodička, není to přeslazené, a dobře se na to čumí, malinko slabší rozjezd, ale to už tak u filmů prostě bývá. Obsazení v poho, jako Keira je mi ukradená, ale ve filmech se mi na ni dívá dobře, je to dobrá herečka, Sam Rockwell, to je prostě týpek, a Chloe, to je srdcovka. Celé téhle trojci to klape. Žádný velký hit, ale jednoduchý film, což je fajn, prostě život, láska, vztahy, pořád něco, takové nekonečné téma, a tenhle film to pojal tak, že se na to to dá dívat.

The Canal (2014)

Ten popis filmu tady je pěkně o hovně, je to takhle-prostě borec žárlí na svoji starou, tuší že mu ji chce někdo fiknout, respektive, že ona si chce fiknout s někým, prostě člověkové pořád chtějí šoustat, a ta herečka tady taky. Tak ji sleduje, vidí co vidí, a ona potom zmizne.. Nezmizne mu před očima, ha ha, to ne, prostě je nezvěstná. Borcovi z toho začne šibat, má haldy a tak, a hádejte kdo ji zabil!! Takový horor třechbodového ražení, který neurazí. Prostě Kanál.

Neutečeš (2014)

To že režisér přišel s něčím jiným to už mu nikdo neupře. S někým se vyspat, a získat tak prokletí, že vás honí démon, který vás chce zabít, dobré no, tak já bych se toho zbavil hned, že ano, stačí se totiž vyspat s někým a ona si ta obluda už bude kráčet za ní, nebo za ním.. Film je silný v momentech, ale jako celek ne, čekání než si to pro dotyčného příjde totiž omrzí, jen se to opakuje, oni ujedou, pak to doleze, pak zas, ááááááááá potom zase. Nepřekvapí, nudí. Vizuální stránka je ale bezchybná a suprově ladí s tou hudební, to jsem už dlouho nezažil. Mladoši jsou neokoukané ksichty, a celkem sympaťáci, ale tak stupidní chování, a ten scénář, fujky, fujky. Nicméně jestli pojede David Robert Mitchell v těhle kolejích, a nad výsledkem lépe zamaká, těším se. Snad mu to vyjde.

Ghost Dog - Cesta samuraje (1999)

Koukám na naprosto skvělý film, co se filmařiny týče, ale prostě mě nudí. Koukám na zpracování, je to skvělé, ale nebaví mě to, a měl jsem problém to dokoukat.

Kurýr (2012) (seriál)

Zklamání hlavně z důvodu, že jsem čekal, že to bude mít něco společného s kurýrem ala Statham. To ale nemá. Je to oddechovka na kterou se klidně mrknu, když zrovna nic jiného nejede. Té akce tam není moc, herci do svých rolí mi vůbec nepasujou, Frank je sice borec, ale jen proto že to má ve scénáři, protože osoba Chrise Vance kurýra nedělá. Zas tak špatné to není. Chybí tomu originalita, vlastně to dost kopíruje šablony většiny seriálů.

Lady Snowblood (1973)

Před dávnými časy, časy mýtů a legend, kdy antičtí bohové byli malicherní a krutí.. co to? Néé, kurva, už zase plácám chujárny, no, kdysi když ještě běžela v Tv Xena, a kolotoč s Poulíčkem, jsem hodně koukal na shaolinské filmy, a tímhle jsem si to připomněl, není to shaolinské ale vzpomínky se vybavily, a nějaké to Japonsko si zase dám. Nebýt Lady SnowBlood, nebylo by Kill Bill. Ten odkaz je tam znát. Film nijak nevyčnívá nad klasikami tohohle žánru, ale pár dobrých sekaček tam je, a stříkající krve požehnaně. Nevidím v tom nic převratného, a beru to spíše jako povinnost Tarantinových fandů.

Crazy Heart (2009)

Když Jeff hraje zpěváka, tak jím prostě je. Je to vyzrálý pardál, a do rolí vnese vždy hloubku. Tedy tam kde to role vyžadují, jako třeba zde. Jinak je to slabý film, tématika dobrá, zaflustaný country zpěvák s pláskačkou, cigárem, s deseti doláči v kapse, jestli vůbec. Ale je to tak lineárně vyprávěné, bez nějakých výkyvů. Ale Bridges, kytary, a klídek který jsem si u filmu zažil, to tahá na tři.

Teenageři milují horce (1975)

Film je spíše komedie, která chytá až ke konci dramatický dech. Gloria Guida jako mladá střeštěná holčínka, je tak hezká, že jí i ten bobřík pod paží prostě musíte prominout, to je dobou. Celý film se díváte jen na ni, protože jinak to ani koukatelné moc není. Asi je jí ve filmu pořád horko, tak si raději odloží, i to málo co nosívá. Nehrát tam ona, určitě bych to vypl, viděl jsem to s AJ titulky, ale když ona je tak svéhlavá, potřeštěná, hází ty očička a svému "prý otci" dělá vylomeniny, že starý je z toho dost nesvůj, tak jsem i ty title vydržel. Italská komedie, s nečekaně vyhroceným koncem, a opravdu moc sexy Gloriou.

Krásné šílenství (1966)

Chtěl jsem vidět další film s Jean Seberg. I když zde kraluje Connery, Seberg nezůstává pozadu, má roli, kterou musíte na chvíli pozorovat, aby jste se do ní vžili, vypadá nenápadně, ale Jean byla bravurní, a mě tento film hodně oživila. Komedie dost povedená, Joanne, která hraje Conneryho ženu, tak ta jede, z ní jsem nemohl, taková ostrá baba, kam přišla hned to hodila do kupy. Dávám průměr, ale bavil jsem se. Sean ala Samson, chce jen dopsat svou báseň, ale nedaří se mu to, můžou za to ženy, pořád ho honí frajer kvůli neplacení alimentů, a navíc má prořízlou hubu takže ho všichni nenávidí. A on tím vším prochází, chce jen klid, klidné místo, ať může dopsat báseň..

Přízrak svobody (1974)

To by mě tedy zajímalo, co se píše k takovým filmům. Takže až tenhle komentář dopíšu, tak si ho přečtu, a už to budu vědět. Protože opravdu nemám tušení, a to už jsem si přečetl místní komentáře, takže bych to už vědět mohl. Chápete to? Jestli ne, tak si to přečtěte ještě jednou. Klep, klep!! Dále. Povídám dále! Jo a sloní hlava. Jo, tak! Takhle se ty komentáře píšou, už to vím. No, a teď, když už to vím, tak bych ho mohl i napsat. Jenže, on už napsaný je. Jak jsem ho mohl napsat, když jsem nevěděl jak? To by mi určitě vysvětlil Luis Buñuel, přidal by humor ala Python, trochu surrealismu a natočil by podle toho film, vznikl by Koment Svobody.