Prci, prci, prcičky: Nahá míle (2006) odpad!

Nuda, nuda, šeď. Nejvíce mě na dílech od Prci, prci 4 - 7 štve, že se to dál jmenuje jako celá filmová série. To jest, že je prodává název celé série + jméno Stifler (dycky jde o nějakýho pošahance z rodiny Stiflera). Strašný. Ale jelikož je zkouškový, tak mám asi masochistický sklony -> kouknu na komplet celou sérii. Ale hlavně proto, že je to slušná kulisa, kterou nemusíte vnímat (můžete usnout nebo se učit), a taky proto, jestli se tam třeba ještě neobjeví nějaký další postavy z původní trilogie nebo info o nich. Ale odpad je to, to každopádně.

Studio 30 Rock (2006) (seriál)

,,Musím se rozejít s jednou ženou. Zjistil jsem totiž, že jsem nejstarší z jejich pokémonů!'' - priceless, jeden z nejlepších seriálů téhle doby. Nejvíce jsem si zamilovala šílence Tracyho, který svými extravagantními kousky totálně zabodoval. :A nejoblíbenější scéna je rozhodně upoutávka na Jeffersona! :)

Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Nemastné, neslané. .Neurazí, nenadchne. Procentuální obodování na ČSFD je podle mě v tomto případě velmi nadhodnocený. Maximálně průměr. 55%.

Kruh 2 (2005)

Převařená polívka, ale na průměr to stále stačí. 55%

Pošta pro tebe (2005) (pořad)

Nutná hvězdička za: ,,Jirko, dej mi nitrák!'' :))

Tráva (2005) (seriál)

Trávou ovoněný Gilmorky s nádhernou Mary-Louise Parker v hlavní roli. Zpočátku poklidná a lehkovážná atmosféra se sérii po sérii stává hutnější, napínavější a daleko víc krimi. A já se bavila, přestože imho seriál měl skončit šestou, maximálně sedmou sérií. Ale kreativita Jenji Kohan je vskutku obdivuhodná, spousta zápletek byla opravdu nápaditá, takže se divák ani na moment nenudil, za to klobouk dolů.

Výměna manželek (2005) (pořad) odpad!

Klíč bych hledala především ve Voy(eur)áckejch short descriptions jednotlivejch dílů. Zejména pak v -hojně- (nad)užívaném adjektivu pro vykreslení povahy jednotlivejch účastníků, a to slovem, cituji, "temperamentní" (obšírnější překlad = fúrie/primitivní protivnej vožrala k nesnesení, že budeš rád, že ti nesfoukne barák jak vlk prvnímu a druhýmu prasátku, pokud k tobě dorazí s kufrem/budeš s tím blbem, Novou a děckama za pr*elí trávit 10 dní v náhradní "domácnosti"). Chcete-li tedy vidět nějakej zaručenej recept jak si namíchat instantní depku, volte tedy především díly s, ehm... "temperamentními." (...!) Máňami/Pepany. K zeblití, nesčetněkrát. Na osobní black list si přidávám především Radu pro rozhlasové a televizní vysílání, která to nechává dál běžet a je ji šumafuck, kolik nevinných dětí bude třeba půlku ZŠ/střední šikanovaných za svoje (často) politováníhodný rodiče a nevytřenou podlahu v obýváku. -15%.

VyVolení (2005) (pořad)

(Štáb dal soutěžícím za úkol si vyznat lásku, pokud to tak cejtí.) Ve chvíli, kdy jakási svalnatá supertupá a plešatá gorila upřeně civí do očí ňáké buchtě a předříkává svoje "TEZE" rychlostí zhulenýho slimáka po mrtvici, to začlo bejt vlastně ZAJÍMAVÝ. ,,Takže, Zdeničko, jenom jsem ti chtěl říct, že....... (pauza asi 2 minuty, pak nádech) Tě mám rád, že... (pauza další 2,5 minuty, hromotlucký zakoulení vočima) Tě asi miluju. Éééééééé. Jo." Vladko tam do toho každopádně furt freneticky házel vlasama tak zuřivě, že vlastně nemám ponětí, jak to celý "vyznání" vůbec dopadlo-l.

Choking Hazard (2004)

Mně se to náhodou líbilo.Sice místy trochu ujetý až zcestný děj, ale ve výsledku koukatelné až vtipné.Dolanský nemá chybu, Dušek, jak se tam zase začne vynořovat už jako zomibe, taky ne, ale za zmínku stojí i ten párminutový štěk Patrasové na začátku, to bylo pěkné :).Dávám 70%