• Krátkometrážní

Eldorádo (2000)

Viděl jsem to sice už před lety a líbilo se mi to. Samozřejmě, zápletka je jednoduchá a naivní, ale to se od takových filmů očekává. Líbilo se mi to mnohem víc než třeba o rok mladší Tarzan. Pěkná klasická animace vykresluje zajímavý svět Eldoráda.

Toy Story 2: Příběh hraček (1999)

Pokračování si stále udržuje kvalitu, tentokrát je ve filmu mnohem víc momentů, který se zasmějí dospělí. Parodie na Star Wars pobavila!

Muž, který sázel stromy (1987)

Krásné a poetické vyprávění o sazeči stromů, síle přírody a ducha člověka a smyslu života za doprovodu nádherné zajímavé animace a podmanivé hudby.

Dumbo (1941)

Disneyho klasika, která mě kdysi dávno naprosto odrovnala a dojala.

Johnny English (2003)

Růžový panter paroduje Francouze, Johny English paroduje jak Francouze, tak Brity. Dobře jsem se pobavil (kromě samotného Atkinsona mě pobavila "angličtina" Johna Malkoviche a absurdita některých situací), ale nelíbilo se mi úplně provedení a ty neskutečné nesmysly, na kterých byl děj postaven. Vím, že jde o parodii, ale i tak těch nesrovnalostí tam bylo tolik, že jsem si jich nemohl nevšimnout.

Violetta (2012) (seriál) odpad!

"You're dead if you aim only for kids. Adults are only kids grown up, anyway." , řekl jednou Walt Disney. Ano Disney je mrtvý...

Hodně štěstí, Charlie (2010) (seriál)

V rámci hraných seriálu na Disney channelu patří ještě mezi ty lepší. Jinak ale strašná bída plná rádoby vtipných cool hlášek.

Garfield 2 (2006)

Pro milovníky komiksu to musí být peklo. Pro mě jen přehlídka trapných hlášek a stupidní děj.