Kameňák 3 (2005)

Je to zlá komédia, ale každý si ju pozrel až dokonca. Preto si rozhodne nezaslúži odpad. K tomu, príbeh mi pripadal lepší a pútavejší než v predchádzajúcich častiach.

Můj přítel Monk (2002) (seriál)

Plusy: Vtip, originálosť, Tony Shalhoub stvárňujúci Monka. Monk je jediný dedektívny seriál, ktorý mám rád a ktorý som v minulosti pravidelne sledoval. Väčšinou nenápaditý krimi žáner je tu obmenený kvalitným komediálnym nádychom, dramatický prvok tiež niekedy nechýba. Seriál sa nezameriava výlučne na prípady, rozoberá i Monkovu osobnosť a originálne podané fóbie. Preto ho odporúčam každému. Hlavného hrdinu si rýchlo zamilujete. Mínusy: Rýchlo si ho zamilujete, no v určitých prípadoch i rýchlo znenávidite. To nie je môj prípad, ale poznám ľudí ktorý samotného Monka nedokážu vystáť.

Pepek námořník (1960) (seriál)

Plusy: Jednoznačne kultová, zábavná záležitosť, bez ktorej si nedokážem predstaviť detstvo. Mínusy: Stále dokola rovnaký obsah, ale kedže je to seriál pre deti, odpúšťam

Alf (1986) (seriál)

Tento seriál ma vôbec neokúzlil, i keď som sa donútil pozerať viacero epizod. Alf mi z času na čas príde až očividne nevtipný, rodinka okolo neho je okrem otca nevýrazná. Alf možno je nadpriemerný sitkom, ale na tie najlepšie ani zďaleka nemá

Krok za krokem (1991) (seriál)

Plusy: Kvalitná, hoci nie prvotriedna zábava sa vyskytuje v každej epizóde a aj vo všeobecnosti je tento seriál príjemne pozerateľný. Zbožňoval som hlavne Codyho a Danu, ktorá sa mi mimochodom zdala krajšia než jej sestra Mínusy: Často strojené a nútené morálne ponaučenie. Pravda, v seriáloch by nemalo chýbať, ale nie takouto cestou

Joey (2004) (seriál)

Plusy: Výnimočne vtipný a okúzľujúco tupý Joey stvárnený LeBlancom nestratil nič zo svojho kúzla. Stále vás núti smiať sa a zabávať. K tomu, ani vedľajšie postavy ako Jimmy či Jina a celkové spracovanie niesu na zahodenie. Tento seriál som si rozhodne obľúbil. A osobne si myslím, že keby sa tak drsne neporovnával s Priateľmi, dosiahol by oveľa vyššie hodnotenia. Priatelia boli o niečom inom, Joey je niečo úplne iné. Ľudia by si to mali uvedomiť a vychutnávať si túto seriálovú zábavu plnými dúškami. Mínusy: Zriedkavo sa vyskitne slabšia epizóda.

Frasier (1993) (seriál)

Veľmi podarený seriál, keď mám príležitosť pozriem si ho. Unikátna je hlavne postava Nailsa. Dávam mu síce päť hviezdičiek, no čo sa komediálnych seriálov týka, mám mnoho iných, lepších kandidátov na pobavenie. S Priateľmi či Simpsonovcami sa nedá príliš porovnávať.

Kriminálka Las Vegas (2000) (seriál)

Nemám rád seriály tohto typu. Počítačove triky, rôzne forénzne metódy či vyšetrovacie postupy priam bijú do očí svoju nereálnosťou, charaktery sú nevýrazné a nudné. Nebyť Grissoma, ktorý už len svojou priemernosťou vystupuje z radu podpriemerných, uložil by som hodnotenie 1 hviezda.

Městečko South Park (1997) (seriál)

Plusy: Kultové hlášky, postavy a mnoho zábavy. Mínusy: Pre nenadchnutého diváka, ktorého ošial South Park nedostal je to dielo priemerné a snáď i nudné. Sám som nevidel viac než zopár častí.

Přátelé (1994) (seriál)

Plusy: Dokonalé, rozličné charaktery, neuveriteľná rozmanitosť jednotlivých epizód, skvelá, prvotriedna zábava. Podobný seriál sa natočí len raz v histórii. Pri spomínaní na Joeyho, Rossa, Rachel či Chandlera sa mi na tvári zakaždým vybavuje úsmev, či chcem alebo nie. Tohto velikána komédii milujem každou časťou svojej existencie a neprekáža mi sledovať všetky série stále a stále dokola. Jednoducho stelesnená dokonalosť. Mínusy: Slabší, no i tak výrazne nadpriemerný začiatok.