PanMáma (2013) (seriál) odpad!

Jeden z mála důvodů proč na televizi hodit cihlu!!(pokud nemáte cihlu použijte nokii)

Riddick (2013)

Třetí Riddick se snaží co nejvíce podobat prvnímu dílu ale bohužel se mu to moc nepovedlo, film se mi líbil bavilo mě ho sledovat ale netroufám si říct že ten Riddick má s ostatními díly více společného než planetu a herce.... Film je jednohubka pobaví ale nechytne vás jako jednička.. Vin Diesel Riddicka hrál opět výborně, nápad s mazkíčkem super, lovení úžasné a propracovaní příšer taky ale od půlky filmu to začne být jak zerg rush ze starcraftu.. Riddick se opravdu začíná podobat Norrisovy nebo Simírovi z kobry 11.. ale film ušel a bavil takže u mě 6.5/10 (a těm PITOMCUM co dali ODPAD vzkazuju at jdou k psychiatrovi, předsudky vůčí herci nikoho nezajímají lemur01!!!)

Atlas mraků (2012)

film se mi opravdu líbil jenom mi přišlo divné že z mích známích každý tento film pochopil jinak :D

Cannibal Diner (2012) odpad!

proboha proč sem na to koukal, myslím že tento pro tento film by bylo nejlepší to celé předělat na porno... Nic děsivého, krev 0 , a ani žádná lekačka když pominu že němčina hned po madarštině je pro mě asi ten nejvíc nechutný jazyk tak to stejně ode mne ani tu 1* nedostane

Dům na konci ulice (2012)

Mě osobně se film líbil ale rozhodně to nebyl horor spíš drama/thriller.... Herci hráli průměrně kromě jennifer lawrence která hrála skvěle jako vždy.. Vlastně jsem na tenhle film se díval hlavně kvůli ní ale dějově si myslím že ten film s dějem měl spíš k romantickému dramatu než hororu! u mě 7,5/10

Hunger Games (2012)

Film byl povedený, skvělé herecké výkony, Jennifer Lawrence opravdu skvěle zahrála postavu Katniss i když jí bylo 20 a podle knihy Katniss mělo být 16.. ještě bych dodal že se mi na filmu nelíbil asi jenom jedna věc a to že zápletka která měla být provázena celou trilogii byla trochu předvídatelná na rozdíl od knihy..

Rallye smrti: Peklo na zemi (2012) odpad!

já to prostě ohodnotit musím absolutně pro mne bezduchý film, hlasitost si snižte protože efekty jsou úplně debilně nahlas, pro mne toto byl film ke kterému se nevratím ani za nic!

Terapie láskou (2012)

Tak tento film mě dostal, byl opravdu skvěle provedený, snad nejlepší herecké výkony které sem kdy viděl, Cooper a J. Lawrence byli spolu úžasní, skvělá hudba, vtipné asi nejlepší film který jsem za posledních 10 let viděl a nutno dodat že kamera byla v tomto filmu také úžasné hold taky Oscar 1 : Herečka HR - Jennifer Lawrence + 7 nominací: Nejlepší film, Režie, Herec HR - Bradley Cooper, Herec VR - Robert De Niro, Herečka VR - Jacki Weaver, Střih, Scénář - A

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Šaráda podaná hromadami načančaných upírů a vlkodlaků v podání s tou nejvíce nesympatickou hl. hrdinkou kterou jsem kdy viděl.. ach.... dal jsem jednu hvězdičku jen kvůli tomu že je o něco lepší než předchozí díly!!!