Addamsova rodina 2 (1993)

Podle mě snad ještě lepší než jednička. Scéna z letního tábora s Pocahontas mě naprosto dostala.

Garfield 2 (2006)

Překvapivě lepší než jednička.

Garfield ve filmu (2004)

Příjemná komedie, i když si od ní člověk asi sliboval víc. Ale nejvíc oceňuji český dabing Garfielda, kdy Vladimír Čech je nesrovnatelně lepší než originál. U tohoto námětu je paradoxně lepší až dvojka,

Alvin a Chipmunkové 3 (2011) odpad!

Jestliže první dva díly se daly se zaťatými zuby vydržet, tohle bylo skutečné utrpení, už ani ti chipmunkové nejsou tak roztomilí a snad už ani těm nejmenším dětem se to nelíbí. A s hrůzou jsem si všimla, že snad plánují natočit č.4, to by se snad mělo soudně zakázat.

Alvin a Chipmunkové 2 (2009)

Ještě větší hrůza než jednička, a menší hrůza než trojka. Chipmunkové stále roztomilí, předškolní děti je stále milují.

Alvin a Chipmunkové (2007)

Chipmunkové jsou roztomilí, ale to je asi tak všechno. Předškolní děti je ovšem milují, proto 3 hvězdičky. navíc proti pokračování je to vlastně ještě úžasný film.

LEGO® příběh (2014)

Jedním slovem utrpení. Pouze a jenom reklama na Lego se snahou nacpat tam vše, co kdy vyrobili. Zmatený scénář, šílený střih, který měl zřejmě zaručit spád filmu a zakrýt, že je to vlastně o ničem. A hrané části, které chtěly říct něco a nevěděly co, tomu daly korunu.

Letadla 2: Hasiči a záchranáři (2014)

O dost slabší než většina v poslední době natočených animovaných filmů, scénař neuvěřitelně odbytý a plný klišé. Nicméně dávám hvězdičku za snahu, druhou za vynikající scény hašení požárů, které jako by snad patřily k jinému filmu a třetí za to, že mému dítěti se to vcelku líbilo. Jen doufám, že na Letadla 3 už nedojde.

Mamma Mia! (2008)

Naprosté zklamání. Tyhle písničky miluju a to je také jediný důvod, proč nedám ještě horší hodnocení. Ani bych snad nevyčítala hloupoučký scénář, to je u muzikálů poměrně normální a navíc napasovat děj na již hotové písničky je samozřejmě těžší. Co však bylo naprosto příšerné, byly pěvecké výkony části herců a přehrávání snad všech zúčastněných, včetně slaboduchého pubertálního poskakování a ječení Meryl Streepové a jejích kámošek.