Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
5 fanoušků
/ 2 body
Elisa212
Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Romantický
Akční
Pohádka
film
TV film
seriál
USA
Velká Británie
Česko
Francie
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Zápisník jedné lásky
(2004)
Láska na druhý pokus
(2004)
Talisman
(2012)
Keith
(2008)
Navždy spolu
(2012)
Milý Johne
(2010)
500 dní se Summer
(2009)
P.S. Miluji Tě
(2007)
Vanilkové nebe
(2001)
Hádej, kdo přijde na večeři
(1967)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
2 body
Fanklub
(5)
LadyBirdx
Mesicni slecna
Jayal
Renjiro
Abigar
Časové pásmo bylo změněno