Taxi (2004)

Hlavním záporem je jednoznačně Queen Latifah(at' se na mě nikdo nezlobí,ale jestli jste ji veřili úvodní honičku na kole když si uvědomíte jak velkou prdel ta ženská má tak jste blázni) a ten mamrd co jí tam sekundoval.Honičky jsou unylé a strašně nudné a nebýt těch neskutečně pěkných bab tak klesnu ještě níže.Takhle dávám již tak milosrdnou jednu *. P.S. Některé filmy by prostě nikdy neměly byt remakovany

Karanténa (2008)

Je to stejné jako REC,ale Amícu u toho více řvou a celé to působí dost otravně,obzvláště pak hlavní hrdika jejíž jekot mě dováděl k nepříčetnému šílenství podobně jako vzteklouny ve filmu,ale už REC byl fantastický film a proto tady nebylo moc co zkazit.Akorát se mohlo pár let počkat a ne hned udělat remake.60%

Tokyo Gore Police (2008)

The most twisted and fucked up movie that I've ever seen!!!!

Babylon A.D. (2008)

Všechno super,ale ten konec byl useknutý tak neskutečným způsobem,že nemůžu dát jinak než pouze 3*. Jinak je to docela koukatelné,akce i když občas hodně divná tak se dá,je to celé celkem efektní a tak dávám za 60%

24 hodin: Vykoupení (2008) (TV film)

Jack Bauer zachrańuje bandu děcek a během celých dvou hodin se kecá o debilních a patetických kecech o .....hovně. Měla to být příprava na sedmou sérii,ale jestli se to ponese v podobném duchu jako tohle,no tak to potěš klobás.Události mimo Afriku jsou divné a už v mnoha filmech ohrané a navíc nová prezidentka je tak neskutečně otravná a nesympatická postava,že pokaždé,kdy se objevila se mi chtělo zvracet.Jack je pořád cool mother fucker(zase ho mučili a zase ho nezlomili),ale měl by se rychle vyhrabat ze sraček a začít nakopávat něčí prdele. A mělo by jich být sakra hodně,jinak 7.serie půjde do riadnej piči. 60%

Max Payne (2008)

Max Payne je badass detektiv-ve hře.Zabijou mu rodinu-ve hře(ve filmu úvodní scéna s velmi silným ''emocionálním'' zážitkem).Pak se Max nasere a vymlátí půlku města-ve hře(ve filmu zabije tak asi pět lidí).Max umí skátat jako kamzík,s dvěma bouchačkama,brokovnicí,kulometem a kdo ví s čím ještě a pomocí efektního bullet-timu to celé vypadá náserově-ve hře.Tyhle všechny nádherné momenty o kterých mluvím,jsou jen a pouze ve hře a ve filmu není ani jedna.Scéna ve skladišti jak tam letí s brokovnicí je úplně dementní a ten týpek co na Maxe střílí je asi slepý,protože pálí asi o sto metrů mimo,takže to považuju za těžkou parodii.O postavě Mony Sax se nemá cenu ani bavit.Je tady prostě úplně na hovno.To už ani nemluvím o sestře!!!! Mony,kterou zahrála rajcovní Olga(ta se snad pro role štětek narodila).Sucre je fajn,ale chtělo by to trošku zajímavější fight než jenom několikasekundové máchání nožíkem kolem sebe.Alespoń že ti velcí černí papoušci vypadali trošku k světu.Jo a ještě na závěr doufám,že všichni ti,kteří rozhodli o tom,že film bude PG-13 budou do konce života trpět!!! 40%

Jumper (2008)

Akce je skvělá,ale tak tupý scénář svět už dlouho neviděl. Navíc ta holčina z O.C. je hnusná,otravná,vůbec neumí hrát a navíc je úplně,ale úplně blbá.Kdyby se náhodou někdo pustil do druhého dílu tak doufám,že tam naperou nějáký pořádný příběh a jako záporáka bych si dokázal představit nějákého zlého skokana(přece jenom Jamie Bell vypadal tak nějak unyle a jeho fight s Anakinem byl dost zmatený).Potenciál tenhle film má,takže u dvojky už to snad bude lepší. 60%

Star Wars: Klonové války (2008)

Star wars se změnily na hloupou pohádku.Ale pohádku narvanou akcí,takže zase je na co se koukat.Animace je ....divná.Dabing je děsný.Ale je tam plno akce.Malá otravná smradlavá hrouda(připomínající hovno,lepší přirovnání mě nenapadá) překonává v otravnosti Jar Jara a nová Padawanka je docela zábavná a má občas dobré hlášky,ale celé to působí tak nějak přihlouple dětsky.Ale je tam hromada akce.Výsledek? Je to prostě jenom o té zasrané akci.65%

Nebezpečný cíl (2008)

Časy Skály,Con Airu a Tváří v tvář jsou definitivně pryč. Cage je už jen blbě vypadající vykopávkou,která se nějak snaží vydrápat zpět na akční vrchol a po hnusném Next se mu to opět nepodařilo.Celý film nuda,aby pak přišlo závěrečné ''akční peklo'' ,které bylo ještě nudnější.Alespoń ten konec mě potěšil a ty tanečnice byly taky docela pěkné.A Cage by se konečně mohl ostříhat nebo už mě z té jeho frizúry vážně jebne.35%