Torque: Ohnivá kola (2004)

Dva lidé na motorce jedou vedle sebe a mlátí se jak v nějákém kung-fu filmu,přitom by stačil jeden mocný kop do motorky a bylo by po všem.Hraje tady asi největší množství drsně vypadajících týpků co se dá v Americe pobrat.Hraje tu Jaime Pressly šílenou gothic lady a nějáká pěkná blondýnka,kterou jsem předtím vůbec neznal,ale celkově obsazení bylo fakt cool.Ale proč to točil režisér,který by posral i reklamu na Coca colu!!! Co to bylo za debilní konec!!!! A proč to občas nedávalo smysl!! No asi je třeba vynechat logiku a nechat se unášet akcí,které je tu docela dost a pokud to nevypadá jako kdyby někdo zvracel kolem kamery tak se na to dá dívat.50%

Transformers (2007)

Zážitek k posrání.Jestli vás ani Transformeři neposadí na prdel tak už asi nikdy nic.Michael Bay je jako velké dítě.Dostal do ruky hračku Optima a do druhé 170 melounů a měl natočit film.Výsledek je více než parádní a nebyl by to Michael kdyby tady nevybuchlo snad všechno co se ve filmu objevilo.Autoboti jsou navíc udělaní tak neskutečně realisticky,že mi při první přeměně vypadly oči z důlku.Některé vtipy mi sice nesedly,ale lehká vada na kráse zmizela při následných akcích,které byly prostě neskutečné.Valím si sehnat Camaro,snad v něm bude nějakej robot.90%

Transmorphers (2007) odpad!

No do prdele já jsem nadšen. Konečně jsem našel odpoved' na otázku '' Jaký je nejhorší film co jsi kdy viděl?'' To je ono. Suveréně to nej nej nejdebilnější co mohl filmový svět vytvořit. Triky jsou asi tou nejhorší ukázkou amatérismu,kde i nejlevnější počítačová hra má lepší filmečky než toto. Herecké výkony by hravě zvládnul uhrát můj pes a scénář vyplodila mysl šestiletého dítěte jinak si nedokážu představit,který dospělý člověk by tohle považoval za scénář. Zjevná narážka na budoucí legalizaci homosexuality by se dala, že je tady 80% vojáčků složeno z žen se taky dá zvládnout ( aby se náhodou feministky neposraly),ale ty dialogy to bylo něco opravdu skvostného!!! Natočte někdo na domácí kameru pokračování,protože všechno musí být lepší než toto. 0,5%

Trestná lavice (2005)

Sandlera mám rád a tak jsem se těšil na pořádnou porci srandy.Pak jsem ale zjisti,že to není typická ''sandlerovka'',ale jak řekl v závěru filmu jeden týpek ''Who gives a shit''.I tak to sranda byla.Je málo dobrých sportovních filmů a ještě méně antisportovních a tenhle je fakt dobrej.Při výběru týmu z těch nejbrutálnějších bláznů jsem se řezal smíchy,byla zde i spousta skvělých hlodů a závěrečný zápas byl velmi kvalitní.Trošku navíc tady zase byla ta citová vložka,ale moc dlouhá nebyla a taky vyloženě nepřekážela.Výsledkem je dobrá porce zábavy na nudný večer za 75%

Tristan a Isolda (2006)

Tristana s Isoldou jsem se hodně dlouho bál než sem se na ně podíval.Neustále jsem slyšel názory typu to je blbost,je tam málo akce.Ale pak jsem si řekl,že to přece nemá být akční film s hromadou useknutých končetin(přesto jich tady pár je),ale milostný příběh a tak jsem se na Trist'u s Izzie podíval.A nebyl jsem vůbec zklamán.A té akce tam taky bylo dostatečně( na romantický film) dost.Trošku mě nasral ten konec,kdy zase ženská musí mít poslední slovo,ale tak to funguje i v dnešním světě(nic proti ženám nemám,ale skončilo to prostě nespravedlivě). 70%

Tváře v davu (2011)

Totální logický kolaps a pro mě definitivní potvrzení, že Milla Jovovich je neskutečně špatná herečka. Dívat se půldruhé hodiny na její hysterický ksicht (nekecám,celý film má jenom jeden panický záchvat za druhým) je prostě totální nuda a i přestože zápletka je víceméně originální, pro alespoń trošku inteligentního diváka je rozuzlení jasné už asi po deseti minutách. Odpad nedávám jenom proto,že na světě jsou i mnohem horší sračky a ta druhá hvězda je za šukací scénu, která byla velmi vtipná a zobrazila sen asi všech lidí na světě ;-) 35%

Ultimate Avengers: Konečná pomsta (2006)

Mám rád Marvelácké postavy a Ultimate avengers jich v jednom filmu dalo do kupy několik a hodilo je do víru demolice,výbuchů a bitev.Škoda jenom,že příběh byl vlastně nulový a film poměrně dost krátký.Troška dějě,logiky a delší stopáže a hned by bylo na co koukat.Ale i tak je to docela dobrej filmík,který jsem si celkem vychutnal.70%

Ultraviolet (2006)

Tak bylo to lepší než Aeon flux,ale ne zase o moc.Všechno se tady snažilo být moc futuristické a tak třeba obyčejný kufřík nevypadal jako kufřík,ale jako plovací deska(že se do ní vejde celé dítě o tom už mluvit nebudu).Některým věcem by tak prospělo kdyby vypadaly....no prostě normálně.Ale když už to teda normální nebylo tak to nemuselo vypadat jako právě nakreslené od nějákého amatérského grafika.Scéna kdy Milla ujíždí na motorce,skáče z baráku na barák a pronásledují ji vrtulníky je totiž tak okatě počítačová(a navíc hnusná),že už jsem si přál at je konec.Takové ty dojemné vsuvky typu oba jsou na kolotoči,smějí se a najednou děcko chcípne tak tohle tam taky nemuselo vůbec být,protože to určitě nikoho nezajímalo.A tak tu zbývý příběh a...moment,vždyt ten byl tak neskutečně dementní,že by i mrtvý čolek vymyslel lepší.Ale budiž,ono to ani moc o příběhu asi nebylo a tak přichází na řadu akční scény,které pominu-li už zmíněnou ''akci'' na motorce celkem ujdou,ale bohužel ke konci už slábnou nebo jsou dlouhé asi 5 sekund.Výsledek je akční slátanina s celkovým hodnocením 45%

Underworld: Evolution (2006)

Tak nevím.Bylo to lepší než jednička,ale o moc teda ne.Tam kde byl první díl pomalý tady šlo všechno strašně rychle.Tam kde byli v prvním díle všichni prakticky vůči všemu odolní tady umírali na každou kravinu(kromě titulních hrdinů,které nezabije absolutně nic at se snaží kdokoliv,čímkoliv).A už si naprosto nedokážu představit o čem bude třetí díl když už všechny možnosti byly asi vyčerpány.Všichni nejstarší,synové,dcery,tetičky,strýcové,tchýně už jsou mrtví tak příště asi bude záporáka hrát upíří Santa Claus.Tenhle film za 65%