DOA: Na život a na smrt (2006)

Film byl natočen pro tři skupiny diváků.Pro ty normální,kterým se to nebude líbit z hlediska kvality(a ta je strašná),pro ty perverzní,kteří ocení neuvěřitelně pěkné ženské,které tady hrajou(film je vlastně takové soft-porno)a pro ty,kterým se líbí mlácení o zdi,kopání do hlavy a jiné druhy násilí.Já zkusím ohodnotit za všechny skupiny.Takže kvalita a příběh stojí za hovno=1*,máme 3 sexy blondýnky v jednom filmu,není co dodat=5*,a máme souboje některé dobré jiné horší=3*.Výsledkem je průměrák,který stojí za hovno,ale kvůli těm babám se musí vidět!!

Dobrou, mámo (2014)

Průhledné tak zhruba od 5. minuty (pro blbé tak od 10. a totální idioti musí mít jasno po patnácti minutách). Tudíž 60 minut čekáte, jaký twist si vlastně tvůrci připravili. A on žádný nepřijde. A vůbec to nevadí! Za celou tu dobu, kdy pochopíte hru tvůrců, si postupně zvykáme na vyšinuté duo bráchů a jejich povedené matinky a divák čeká až přijde ten očekávaný moment s velkým M. A ten výsledek (může být brán jako jakýsi twist) je kupodivu značně znepokojující. Místo dramatického vysvětlování a očekávaného pokecu u každodenní večeře tak dostaneme....řekněme více přímočařejší přístup, kdy vezme hlavní dvojka věci do svých rukou. Svíral mě tíživý pocit bezmoci, kdy vlastně poprvé soucítíte s hlavní hrdinkou, která sice v průběhu filmu nepostupovala zrovna příkladně, ale ruku na srdce, kdo by v její kůži byl pořád rozumně uvažujícím člověkem? Ač jsem byl tudíž v první půlce trochu zklamán přístupem, kdy jsem si myslel, že to rejža co se týče napětí těžce nezvládl, druhá mě přesvědčila, že to byl zřejmě úmysl. A to jsem schopen skousnout (i když se možná mýlím).

Dokažte mi vinu (2006)

Další soudní drama o tom jak se chce jeden gangster dostat z vězení.NE!!!Soudní drama o tom jak jeden gangster nechce dostat všechny své kamarády a rodinu do vězení.Jackie je odsouzen za drogy na 30 let,ale je mu nabídnuta dohoda.Jackie ale není žádný práskač a tak se pouští do zdánlivě nemožného boje když obhajuje sám sebe.Jackieho ztvárnil bouchač Vin Diesel asi ve své nejlepší roli,srší vtipem(ten s řezníkem je fakt dobrej),ale přitom všem dokazuje smysl slova rodina.Takže vzniklo po delší době neobyčejné soudní drama na které stojí za to se podívat.

Dokonalý trik (2006)

Smekám svůj užásem napolo sežraný klobouk.V tomhle filmu není nic tak,jak se zdá a když si myslíte,že víte co se děje tak věřte,že víte velký hovno!! Má očekávání byla ve všech směrech překonána.Christian Bale je jako vždy vyjímečný a o několik stupńů lepší než Hugh Jackman,který se filmem táhne docela nevýrazně a překrásná Scarlett tady vypadá narozdíl od Black Dahlie v dobových kostýmech fakt hodně dobře.Atmosféra je naprosto úúúúžasná,kouzelnické souboje jsou napínavé,tajemné a celý film se snažíte přijít(stejně jako Wolverine) jak to vlastně ten Batman udělal.No na konci se to dozvíte a myslím,že hodně lidí bude překvapeno. Parádní filmík za 90%

Dračí války (2007)

Tak kde začít?? D-war není film špatný,ale je prostě blbě napsaný a tempo filmu je velmi blbě rozloženo. První hodinu se neděje v podstatě vůbec nic aby pak přišlo poměrně hodně našlapané finále.Transformers měli taky kulervoucí finále,ale přesto měli několik hlavních záběrů narvaných postupně v průběhu filmu.Tady ne.Nejen,že necelé hodinka a půl je prostě málo,ale evidentně tady chyběly finance. 30 minut navíc( z toho 29 akce) a jednalo by se o něco úplně jiného. Když už je to teda takhle,tak ale mohlo ubýt těch nesmyslů. At' mi nikdo neříká,že si zhruba asi dva dny(kromě dvou lidí) absolutně nikdo v Los Angeles nevšiml obrovského hada!!!! No to sem teda vážně čuměl,ale i to se dá překousnout. O hercích bych raději pomlčel,protože ti byli hrozní skoro všichni.Dívat se na to ale dá.55%

Dunkerk (2017)

Nolan je prostě jinde! A když má v zádech opět fantastického Zimmera, tak se nedá než vytasit se slovy chvály a uznání, že opět přišel s bijákem, který od první minuty (doslova) zarazí do sedačky a nepustí. Jeden z kandidátů na film roku je jasný.

Elektra (2005)

Naprosto perfektní příklad dokonale nevyužitého potenciálu,který tenhle film měl.Takže si to shrńme.Máme tady stranu dobra a zla,které se říká ''Ruka''.Elektra(věčně nasraná asi proto,že ji někdo zabil) je na straně dobra,ale pracuje jako nájemný zabiják!!!!Při jedné akci se ale smiluje nad nebohou rodinkou a snaží se ji ochránit.To je vše takže děj celkem o ničem,zbývá už pouze akční vložka.Máme tady Elektru na jedné straně a na druhé bandu bojovníků se super schopnostmi.Paráda alespoń akce bude dobrá.Omyl.Všechny souboje trvají dohromady asi 5 minut a ty postavy se kterými by se daly natočit skvělé bojové scény chcípnou vždycky asi po deseti sekundách(hlavní boss odolává asi 30 sekund).Takže celý film je totálně o hovně bez nápadu,bez akce prostě úplně bez ničeho.A všemu nasazuje korunku naprosto debilní teenegerka,která když už se něco děje všude vleze a všechno posere!!!A proč vlastně Elektra ty lidi chránila,když si je vlastně může oživit,kdy bude chtít(to ona umí,takže je vlastně může zabíjet,kdy se jí zachce).Prostě výsledkem je totální sračka,která v rukou někoho zkušenějšího mohla dopadnout o 10 000 000% lépe.1* za Jennifer

Eragon (2006)

Tak nebylo to zase tak špatné.Je to hodně podobné Dračímu srdci akorát tady máme místo rytíře hrdiny,blond´atého sedláka,který svým jednáním snad vždycky něco posral ,aby byl pak oslavován za zabití jednoho blbečka(kterému sem ovšem fandil více než sedlákovi).Ale nudit jsem se rozhodně nenudil.Mohlo se tady sice taky trošku jednat o vedlejší postavy,které jsou ve filmu celkově asi 10 minut,ale to by pak zase asi neprospělo v délce filmu,která byla myslím naprosto ideální.A Safira vypadala fakt hodně dobře.Takže ano,Eragon ušel.70%

Fantastická čtyřka: Silver Surfer (2007)

U prvního dílu mi to jako rodinný film nevadilo.Dvojka je ale dotažena do extrému. Stupidita je tady snad v každém záběru( převážně když je tam Jessica,která neustále vypadá jako nějáká pouliční děvka). Nemá to jiskru, akce je špatná a hlavně krátká.Proč tedy 3*??Zabil jsem čas lépe než sledováním telenovel a především za výborného Silver surfera a cool Evanse,který vyčnívá ne jako kůl,ale tak stometrový stožár nad zbývající fantastickou trojkou. Prosím příště už vypustit Storyho.Dík. 50%

Fast Food Nation (2006)

Ideální pro lidi,kteří chtějí začít s dietou,protože po shlédnutí Fast food nation se hodně lidí hamburgerů už nikdy nedotkne.O tom jak to chodí v byznysu s rychlým občerstvením už jsem něco málo věděl a tak mě film ničím moc nepřekvapil.V hamburgerech jsou hovna a různé jiné zbytky,které by tam asi neměly být,ale co člověk nevidí to srdce nebolí.A tak si jdu vesele odskočit do MCDonalda s tím,že dostanu krásné čisté maso.Dobrou chut'.