Proměna (2022) odpad!

Skoro jsem z toho taky dostal krámy. ㊙️

Dovolená za trest (2014)

Taková klasická Sandlerovka... Jedna z těch lepších. Převlada normální humor nad tím dementně trapným, takže bych řekl taková pohodová rodinná komedie.

Interstellar (2014)

První půlka je lepší nevýjimečný sci-fi, ale ta druhá půlka už je i na mě moc "Fi". Nemluvě o tom jak se ze sebe snaží udělat citovou vymejvárnu. Asi jsem moc očekával 7/10.

Kdo je kdo? (2014) (pořad)

Starý dobrý lidi z hádej kdo jsem to tam držej. O nich to je a díky nim to je ještě celkem dobrý pořad kterej se da takle občas večer pustit.

Lucy (2014)

Hodka a půl utekla jak nic. Přibitý do gauče jsem zaujatě sledoval, čas nabral rychlost a než sem se nadál tohle zajímavý sci-fi skončilo aniž bych si na něj stihl udělat názor. S jistotou můžu jen říct že je zajímavé !

Majk Spirit - Feel Alright (2014) (hudební videoklip)

Až na to že ve videoklipu není nic jinyho než že majk balí nebo hulí travu to jde...

Na hraně zítřka (2014)

Trochu vykradenej zdrojovy kod i kdyz to na nej dějově zdaleka nemá. Komedie a akce super ale příběhem to zaostává.

Robocop (2014)

Naposledy jsem viděl robocopa v 10 letech jako kreslenou pohádku, takže jsem nevěděl co od filmu čekat a byl jsem příjemně překvapený. Z děje co dokázali do 2 hodin nacpat, žádné zbytečné odbočky takže jsem se ani chvíli nenudil. slušný herecký i grafický výkon. A jsem vážně rád, že se film věnoval spíše postavě než akci.