U Konce světa (2013)

Myšlenka velmi slabá, čekal jsem trochu více od filmu, který poznal plátno. Hvězda za snahu poukázat na společnost a hvězda za celkem zajímavé obsazení z různých koutů kinematografie. 007 se potká se zuřivou salsou a ještě jim do toho radí Pytlík. 40%, že se ten konec alespoň trochu rozjel.

Wolverine (2013)

Velmi pěkně připravený film z nádherného japonského prostředí, který měl opravdu ,,šťávu.'' Příběh je plný vzpomínek a tím byl dosti doplněný skoro k dokonalosti. Mírné znejistění nastalo ohledně zápletky s panovníkem japonského rodu, za kterým se wolverine přiletěl rozloučit. Myslím, že nádherně vystihli japonské prostředí Jakuzy a vše završil nádech kulturních zvyků, kterých si musí hlavní hrdina více všímat.

Žralokonádo (2013) (TV film)

Zajímavý nápad na film, ale brutální selhání skriptu v každé scéně. Dále žralok v 15 cm vody nebo na heliportech v 60. patře? Dost jsme se s přáteli nasmáli, :)

Iron Sky (2012)

Musím uznat, že jsem čekal něco jiného, ale rozhodně to nebyl žádný propadák. Myšlenka je zajímavá a aspoň není scénář takové opakující se sousto. Skákací panák ve znaku svastiky- to možná bylo trochu moc, ale i tak zvláštní ophled na život na odvrácené straně měsíce.

Nespoutaný Django (2012)

Banditi jsou byznys, černoch se bouří a nadávky lítají vzduchem :) skvělý filmíček na večer a obsazení je perfektní. Hudba je více než tématická, musím dát 95% :)

Pí a jeho život (2012)

Dech beroucí dobrodružství s doprovodem nádherných scén z moře. Trochu podobností s úspěšnými filmy (např.: Forrest Gump, ...), ale spoustu zajímavých nápadů a inovací. Skvěle natočené, 85%

Co ty jsi za číslo? (2011)

Slušné herecké obsazení na průměrnou romantickou komedii. Některé vtípky slušné, některé zbytečné. Dostatek řečí z běžného života, skvělý film na večerní odreagování, nenáročný děj s malými posuny. 60%

Holka s prknem (2011)

Jednoduchý, ale přesto svižný zábavný film. Skvělá volba na dlouhý večer.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Tolikrát jsem neuposlechl přátele, když mi říkali, jak suprový je tento seriál. Znal jsem jen tu epickou úvodní znělku. Po prvním díle jsem tomuto fenoménu propadl. Nejlepší ze všech fantasy prostředí, co jsem potkal. Velký dojem na mne udělala i reálnost příběhu, především skutečnost, že hlavní hrdina nežije věčně, násilí z dob rytířů a všude kolem jen korupce, zvrhlost a tahání ''špíny'' na lidi, které chcete potopit. Rozhodně hodlám přečíst všechny z knih, i když nejsem čtivý typ. Doporučit můžu každému, kdo snese trochu krve a sexu.

Kamarád taky rád (2011)

Dostatek vtípků a narážek, ale děj je prakticky prázdný. Téma se zaseklo jen na myšlence ze života, to udělalo z tohohle filmu průměr. 60%