Našim láskám (1983)

Všichni chovají jako kokoti a melou kraviny, nikdy více.

Toemarok (1998)

Nudný náboženský horor, který nevytrhne ani An Song-gi, ani hromada mrtvol a srandovní triky.

The Inbetweeners (2008) (seriál)

1. série 90%, 2. série 90%. 3. série 80%. Není to tak originální a nabušené jako Misfits nebo Skins, ale prdel to je.

Skins (2007) (seriál)

První série 100%. Proč nemůže něco aspoň trochu podobnýho vzniknout u nás? - 2. série 100%.

Stud (2011)

Ničím moc nepřekvapí, ale zapůsobit to dokáže. Celkem depka po skončení filmu.

Dallyeoseo Haneulkkaji (2000)

Celkem koukatelná propaganda, ovšem samozřejmě pouze na poměry severokorejského filmu. Když Čong Song-ok dojde, že Kim Čong-il je vlastně bůh, který se obětovává pro zemi, tak zapomene na to, že má nohu v hajzlu a vyhraje maraton na mistrovství světa v Seville. A pak už budou všichni šťastně žít až do smrti. Třikrát hurá pro Drahého vůdce! :)

Yeoldaseos Sonyeone Daehan Iyagi (1985)

Příběh patnácti dětí, které se vydají na ostrov, aby utekly před tyranskými kapitalisty, kteří je bijí a vůbec se k nim nechovají hezky. Cestou ale ztroskotají a musejí překonat všelijaké obtíže. Například když se jim skoro podaří utéct, tak narazí na americkou loď plnou hipíků, kteří je chtějí prodat to otroctví. Ale aspoň se jim zdají krásné sny, ve kterých střílejí po svých pánech zápalné šípy. Jako komedie to občas funguje dobře.

Květinářka (1972)

Na jednu stranu je to celkem ucházející film, na tu druhou brutální propaganda. Místy to bylo k nepřežití depresivní, jindy děsivé ideologicky. Nikdy více.

Pulgasari (1985)

Těžko hodnotit tenhle film. Všechno záleží od toho, do jakého kontextu film zařadíme. Na KLDR je to celkem ucházající, ale v porovnání s předcházející Sin Sang-okovou tvorbu je to spíše slabší. A jen tak mimochodem, to že byl unesen, to tvrdí on. Spousta lidí si myslí, že tam odešel dobrovolně.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Včera jsem dal v telce první dva díly a potom jsem si musel okamžitě stáhnout zbytek první série a ještě v noci jsem to dokoukal. Paráda. První série 100%. Druhá 100%. Třetí 90%.