Crash (2004)

Say NO to racism.

Zlatá sedmdesátá (1998) (seriál)

Málo v kterém seriálu funguje všechno najednou. (od postav až po děj) Zlatá sedmdesátá jsou touhle výjimkou, kde je vše dokonalé.

Pláž (2000)

Film o cestě do ráje a o ceně, jenž musí každý zaplatit. Výborné psychologické drama.

Vůně ženy (1992)

Přijemný, emocionální zážitek. Popravdě nemůžu říci, která scéna se mi líbila více. Ať už to byla divoká jízda v Ferrari, tango, či závěrečná řeč, jedno vím jistě. Al Pacino je pan herec... Whooo aaaa !

Ip Man (2008)

Film, který mi změnil pohled na asijská bojová umění. Čest je na prvním místě a tak to má být.

Jerry Maguire (1996)

"SHOW ME YOUR MONEY!" Velice příjemná pohádka pro dospělé. Já osobně jsem si užil každou minutu téhle romantické komedie.

47 róninů (2013)

Jelikož mě Japonsko, samurajové a magie přitahuje, tak jsem byl schopen si film aspon z části užít. Ale některé části byly moc silné kafe i na mě. 50%

Ona (2013)

Děsí mě tahle blízká budoucnost, kdy budou lidé přitahováni k umělým "dokonalým" bytostem více než ke svému druhu. Avšak přes všechen můj odpor jsem si tuto love story velice užil. Doporučuji, přiznivci romantiky budou nadšeni.

(Ne)zadaní (2013)

Nevím, co mi bylo nepříjemnější. Jestli to byl Zac Efron nebo ten humor. Když nefungují vtipy ani herci, tak většinou nefunguje ani příběh. Tohle je přesně ten případ.

Grindhouse: Thanksgiving (2007)

Nechutné a krvavé... The table is set. (samozřejmě také velice vtipné :))