Eurotrip (2004)

Eurotrip je výborná teen komedie na kterou nedám dopustit. Nemá to daleko k prcičkám a myslím, že se stačí pouze ptát, proč to nemá lepší hodnocení? Mi scusi, ale tenhle film si to zaslouží.

Poslední Mohykán (1992)

Zvuková a obrazotvorná lahůdka, ale myslím, že by neuškodilo, kdyby byl příběh lépe propracovaný.

Adéla ještě nevečeřela (1978)

"Komisaři díky. Ta vaše Praha, ta mě vzala." (Nick Carter) Stejně tak mě vzalo toto skvostné dílo rané české kinematografie. Dokonalost sama! :)

Nesvatbovi (2005)

Svěží, originální a velice vtipné. Nesvatbovi splňují veškeré aspekty komedie a pro mě to splnilo něco víc. Nevím, co přesně, ale tenhle film si můžu pustit kdykoliv, ve zdraví i nemoci, na jaře i v zimě, zkrátka jeden z mých nejoblíbenějších filmů.

Pan Nikdo (2009)

Dlouho jsem váhal, jak ohodnotit tohle dílo a dospěl jsem k závěru, že pro Mr. Nobody existuje jen jedno slovo: bizarnost. Ještě nikdy jsem se nechtěl tak moc podívat na něco podruhé jako na tohle. Myslím, ale, že s každým dalším shlédnutím budu chtít dát jiný počet hvězdiček. Není to film pro všechny a já sám jsem z toho rozpačitý, ale myslím, že se mi to líbilo.

Roger Federer aneb Jak se rodí tenisový král (2008) (seriál)

Elegance, šlechetnost a nesmírný talent, to vše z Rogera vyzařuje a já doufám, že ještě někdy zažiji Federera alias tenisového boha na první příčce. Všichni víme, že tam patří ;)

Ratatouille (2007)

Výborný nápad se rovná výborný animovaný film. Stačí jen dodat Bon Appetit!

Millerovi na tripu (2013)

Velice příjemné překvapení :) smál jsem se a to je u komedie to hlavní. Doporučuji!