Cyanide & Happiness (2005) (seriál)

Mezi genialitou a trapností/bláznovstvím není zas tak silná hranice. Tohle pro mě balancuje někde napomezí, ale pokaždý se dokážu zasmát, i když je to v podstatě naprostá kravina :) Hodně dělá animace, která je jednoduchá, ale v tom je nejspíš ta síla...

Čtyři pokoje (1995)

Až poslední dvě povídky mě aspoň trochu zaujaly, z toho samozřejmě nejvíc ta s Brucem (paradoxně když se sem tam otíram o tvorbu Tarantina). Kdyby se z ní udělal jeden velkej příběh místo těch dalších dvou (tří), tak by mě to dokonce možná i bavilo.

Kámoš k pohledání (2009)

U tědlech tuctových romantických komedií pak rozhoduje hrozně málo, jestli zůstanou v průměru, nebo si je člověk oblíbí. Tady mě mile překvapila postava Segela, kterej má při hraní kámošů velkou výhodu svýho vzhledu, a celkově nevyzníval příběh až tak naivně, tak proč nejít na horší 4*.

Liga snů (2009) (seriál)

Přestože je mi seriál docela sympatickej, a to zejména díky přítomnosti oblíbence J. Lajoie, nemůžu jít přes tři hvězdičky, protože se u toho ani jednou nezasměju. Herci neumí tak dobře vystihnout ty vtipný okamžiky, většinou mi přijde že zustane nahozenej syrovej vtip ve vzduchu, nedotaženej. Ale líbí se mi ta (ne)přátelská atmosféra mezi kamarády při draftování a vůbec to sledovat. Možná zvednu po dalších sériích hodnocení, jestli dostane Lajoie trošku lepší roli, protože je velká škoda, že dostal za úkol nesoustředěnýho zhulenýho pitomečka, kterej nedokáže říct nic návaznýho na předchozí debatu nebo aspoň smysluplnýho...

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

O pár levelů výš než jednička. Až tady to podle mě zafungovalo tak, jak mělo, a neni pomalu co vytknout. Na každym rohu známá tvář, kupa hlášek a narážek, zavzpomínání na old school... Žánklódovi sedla role dokonale a vtipně se zjevoval Norris :D No prostě když máte rádi akční filmy a komedie, tak tohle je typickej příklad akční komedie na pět hvězd :)

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012) odpad!

To prostě nemá cenu, já se tomu celou dobu směju. Ať jsou to rozhovory nebo výrazy herců, rádoby napínavá atmosféra... Ale hlavní představitelka teda neni ošklivá a kdyby aspoň víc zapojili např. ty vlky, tak by se snad dalo uvažovat o vyšším hodnocení.

Podfukáři (2013)

Takovýhle hry s myslí můžu, neni proto divu, že jsem to slupnul jako malinu. Ani mi nevadila ta celková naivita filmu, to k tomu holt patřilo. A nechat "tajemno" odpovědět na některý otázky ohledně jejich triků je taky docela výmluvný :)

Expendables: Postradatelní (2010)

Chyběl mi pořádnej příběh a obstojnější atmosféra, to je pro mě docela důležitý. Scény postrádaly smysl a působilo to zrychleně. Proto se rozhoduju mezi třema a čtyřma hvězdičkama. Na druhou stranu proti obsazení nemůže nikdo říct ani slovo a ta akce nebo hlášky si člověka celkem získá. A nechat tohle zapadnout mezi průměrem by byla škoda, takže čtyři. Jinak Sly ten vzhled moc nevychytal, obočí naprostá hrůza :)

Chladnokrevný (2012)

Třebaže se tenhle film nezdá nijak do podrobností propracovanej a vyznívá trochu povrchně, tak na druhou stranu na mě parádně zapůsobila psychologie postav. A to pak zejména ta poslední scéna v domě, kdy jsem si připadal, jako bych všechny znal několik let a byl jsem zvědavej, jak se vyvine takřka patová situace.

Kalendář Míši a Ríši (2008) (pořad)

Ve svý době mě to docela bavilo a stálo to za těch pár minutek. A některý jména jsou teda legendární, akorát škoda že zrovna na to moje vymysleli takovou ptákovinu :(