• Krátkometrážní

Q (2008) (pořad)

Oficiální slova distributora, že Q volně propojuje kulturní, společenská a politická témata, nahlížená pohledem queer komunity, mi opravdu nedává smysl. Pravdou je, že občas tam člověk trefí na něco na úrovni, ale většinou je to na můj vkus až příliš šaškovina, která LGBT komunitu posunuje ještě víc na okraj společnosti než už jak je. A to by měli dělat spíš komerční televize. Pokud to budete brát jako recesi, tak se to dá, no.

Rodinný film (2015)

Vciť se do psíka a naslouchej milým hudbám.

Runaway (2010)

Baletkami se nedá nic zkazit!

Sedmikrásky (1966)

Já pořád pořádně nechápu, proč se mi tenhle film tak líbil.

Sirény z kabaretu (2015)

Córki dancingu! Osmdesátkové hudbičky v polském jazyce, čistý průzračný pop, bizardnosti, krásná nahá těla, pofilmové dilema jestli bys taky chtěla být pěna a potom můžeš jít spokojeně spát (LFŠ 2016), takže spát ale stejně nejdeš.

Stvořeni pro lásku (2000)

Kamera a všechna ta „patlanice“ okolo krásná! Bohužel, zbytek mým očím a hlavě, nesedl.

Sugar Rush (2005) (seriál)

Asi po prvních třech dílech první série jsem vzdala sledování tohohle seriálu. Za rok jsem se k němu vrátila a dokoukala jsem za den celou první sérii a musím přiznat, že mně to nakonec vtáhlo do děje. I když celý příběh je dost nepravděpodobný. Tvůrci si s tím pohráli tak, že to nakonec je příjemná a hravá věc, kde ději věříte i tomu, co postavy v něj dělají. Nakonec je to dost realistický seriál a ukazuje, že ne vše lidské je dobré a jak to asi i někde chodí. http://www.youtube.com/watch?v=KXewIR7Y7cc!

Superkočky (2010) (seriál)

Člověk už jen při pohledu na plakát a přečtení názvu tohoto TV seriálu, musí uznat, že to bude dobrá „chujovina“.