• Krátkometrážní

Láska mezi kapkami deště (2013)

Dva zamilované deštníky ladící k holínkám daných vlastníků, zachycený ruch města, chvilková beznaděj, happy end, báječná píseň od Jona Briona - The Blue Umbrella Suite (feat. Sarah Jaffe) vložená v intru snímku a na konci, miloučké.

Máme rádi Česko (2013) (pořad) odpad!

Máme rádi Česko. No, jasně! Ach, ta ironie! Ta sladká ironie. Ano, z toho TV pořadu to přímo srší, jak ho máme rádi. Měla by jsme ho, ale raději kdyby jste tohle vůbec nevypustili do vysílání.

Na hraně (2013) (studentský film)

Na to se koukat asi pod drogami.

Navždy svoji (2013) (seriál)

Po prvním díle jsem si říkala, že nechápu proč vybrali zrovna takové páry, ale ve výsledku musím uznat, že byli skvěle zvolené (tak odlišně podivné). Ale co naprosto nechápu je, jak můžou být dospělí (Češi) takoví volové, jít do TV seriálu Navždy svoji, vzít se a rozvést se. Potom to trochu působí jako by chtěli pouze ušetřit za kameramana na obřadu, hm. Na druhou stranu docela jsem se nasmála nad nepředstíranou demencí účinkujících, to musím uznat. A nakonec jsem musela taky uznat, že pár spojený římskokatolickým svazkem byl nejnormálnější. A to i přes fakt, že když jsem je viděla naživo působili neskutečně divně, ale zase méně než další párové individua, které byli v tomto podivném seriálu nasvíceni. Ne, vážně. Seriál pro napravení ztuhlého krku to je výborný!

Orange Is the New Black (2013) (seriál)

Na procvičení angličtiny dobré! Oceňuji lesbickou tématiku, která tam je obsažena. A zbožňuji ukňourané výrazy štěněte ve tváři Piper (Taylor Schilling) a jen čekám, jak se bude děj dále vyvíjet. Není to nic převratného a bůhví jak skvělého, ale i tak mi přijde fér ohodnotit těch pár dílů zatím velmi kladně!

Orphan Black (2013) (seriál)

Seriál o klonech a nejenom o nic s ňufky T. Maslany v hlavních rolích! Na jednu stranu moc klišé a co mě taky neba, opět nějaká lesbo postava, která nečekaně umírá, jo, strčte do seriálu lesbu a vždycky ji nechte chcípat. Ale né, jinak na Tatianu Maslany se opravdicky moc dobře kouká a to může mít sebevíc debilní dialog, a nebo jenom mlčet a pochodovat po místnosti v kalhotkách. Kdyby se virtuálně dalo smekat kloboukem, smekám jako o závod!

Ostříháno (2013) (pořad) odpad!

Pěkně se na pořadu vidí kvalita přízemních kadeřnictví v Česku, akorát že v pořadu ostříháno za ty hnusy lidi nemusí platit. Jestli se někdo na to dokáže dívat vkuse čtyřicet minut, nechápu ho, když mrhat čas, tak rozhodně smysluplněji než touhle břečkou plnou extrémně nesympatických lidí a vět nerozvinutých!

Pěna dní (2013)

Po filmu se cítím stejně divně jako po Vianově knižní předloze, eh, ale to vůbec není špatně, ne, to je tím příběhem a výborným zpracováním v obou případech, určitě.