Občan Havel (2007)

Nehodnotím tak uplně film, ale hlavně Václava Havla - neskutečná osobnost

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Totální masakr - nejlepší díl - Stallone je borec! Hlavně se nesnažit v tom hledat nějakou myšlenku, proroctví či co já vim. Prostě se jen pohodlně usadit a vychutnat si létající kusy masa:-)

Kinobox (1993) (pořad)

Holý s Kohoutem za 5, Čtvrtníček - odpad! = 50%

Lišáci, Myšáci a Šibeničák (1970)

Na dětský film trošku psycho. Když kluk krmí ptáka, tak tam hraje hudba jak v nějakym hororu, když děti sáňkujou, tak se klidně navzájem přejížděj (neplést s předjížděj), no a Kraus - zmetek k pohledání:-)

Pravidla vášně (2002)

Konečně komedie kde jsou ukázány věci, které se běžně neukazují a nezveřejňují a přesto jsou běžné - např. že po sexu se člověk hned nepřikreje peřinou:-)

Moucha (1986)

Když jsem tenhle film viděl poprvé, bylo mi hodně málo a pamutuju si, že mi z něj nebylo dobře:-) (psychicky i fyzicky)

P.S. Miluji Tě (2007)

Nuda, nuda a zase nuda, sledování hodinek, nuda,... a tak až do konce.Asi 3x jsem se zasmál (nebo spíše pousmál), jinak zbytek rádoby vtipných scén mi přišlo spíše trapných. A co se týče romantické stránky, tak to bylo úplně prázdné, bezduché a totálně přehnané až absurdní - viz. jak Gerry v Irsku balí Holly - no comment!

Pearl Harbor (2001)

Neskutečně trapná tříhodinová romantická reklama na Ameriku. Tady Bay teda hodně přestřelil. Když už si chci poplakat, tak si pustím radši Titanic. Bod za efekty.

Dvaadvacítka (1998) (pořad)

Česká soda hozená do undergroundu a ještě větší absurdity.