Gympl (2007)

Není to sice kouř:-), ale musím říct, že jsem se poměrně bavil a byl jsem mile překvapen. Správně ujetej film. A výkon Mádla je opravdu obdivuhodný. 70%

Potomci lidí (2006)

Výborný film, který mi svojí, mimochodem fakt hustou atmosférou, hrozně připomíná počítačovou hru Half Life konkrétně druhý díl.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Vysoce návykový seriál, u kterého po skončení každého dílu chvíli jen tak tupě sedím a koukám do monitoru a pak pouštím další díl:-) Na tento seriál už bych se ale na podruhé nepodíval, protože bych věděl jak to dopadne. A v tom je právě síla tohoto seriálu, že nikdy dopředu nevíme co se stane, kdo zase umře,... Tolik zvratů co se tam udává je až neskutečné, ale neskutečně zábavné. Jinak první série 5, druhá 5 a třetí, u které jsem v půlce, taky za 5.

Dračí bouře (2004) (TV film)

Tak tohle je těžkej amatérismus. Za nechtěné komediální prvky:-)

Auta (2006)

Nevím proč všichni tento film tak vehementně chválí. Ano, animátoři z Pixaru udělali opravdu velký skok co se týče animace. Ale u dějové složky se žádný skok neudál, spíše skok zpět. Typická Disneyovka s typickým příběhem, kde nechybí láska, chamtivost, nějaký ten humor (ale že bych se nějak řezal smíchy...) a hlavně ponaučení, že...atd. Film, který neurazí, ale zároveň tedy vůbec nenadchne. Po výborných recenzích jsem měl veliké očekávání a nakonec jsem odcházel z kina velice zklamaný. Ale věřím, že dětem se to líbilo.

Fontána (2006)

Velice zajímavý a nevšední film, na který jsem se musel podívat druhý den znovu a zážitek byl ještě silnější. Film, který ani tak nestrhává svým dějem, který je, troufnu si říct dosti jednoduchý. Ale uchvátí hlavně neskutečně podmanivou vizuální a hudební stránkou (za zmínku stojí výborný soundtrack od Clinta Mansella, který je autorem hudby i dalších Aronovských filmů) a vůbec svou celkovou, takovou snovou, atmosférou.

Kameňák (2003) odpad!

Film, ke kterému jsem se přemlouval několik měsíců a nakonec jsem se na něj podíval jen z toho důvodu, že jsem ho všude kritizoval a býval jsem osočován, proč že kritizuji film, co jsem ani neviděl, a že prý je to náhodou hrozná legrace. Film jsem viděl a budu ho kritizovat stále - až do skonání. A ještě jeden dodatek: film oplývá velice zvláštní atmosférou a to atmosférou trapnosti. Při sledování filmu jsem se cítil strašně trapně, jako kdybych za to mohl:)

Ichi the Killer (2001)

Tento film asi každý nepobere - film pro fajnšmekry.

Beverly Hills 90210 (1990) (seriál)

Neznám nikoho z mojí generace, kdo by se na tenhle seriál nekoukal - opravdová nostalgie

Ulice (2005) (seriál)

Na to, že to má tolik dílů, to není zase až tak špatné. Občas u toho večeřím:-)