Ve stínu koňských stájí (2010) (TV film)

Zajímavej film. Objektivně jasnej odpad. Německo + TV film + romatika = to je jasnej odpad. Tak proč jsem to ku...a dokoukal (skoro) až do konce?! Protože mě to bavilo:-)

Lidská stonožka 2 (2011)

1 hvezda za slusne uchylnou az "Lynchovskou" atmosku na zacatku filmu a 1 za vtipnou sraci scenku. Jinak totalni blbost, ktera ma za cil jenom sokovat.

Babicovy dobroty (2008) (pořad)

"Když nemáme cibuli, tak tam dáme jabka!"

Kdo je tady ředitel? (2006)

Nějak jsem to asi nepochopil. Po žánrem komedie si představuji něco naprosto jiného. Kdybych měl srovnávat například se žánrově velice podobným "Kancl", tak tento film jmenovanému seriálu nesahá ani po kotníky. Tady Lars trošku přestřelil.

Pusinky (2007)

Stupidní film o třech ubrečených maturantkách, co se vydají na cestu do Holandska, kterou si chtějí co nejvíce užít. Takže pláč, depky, sebevražedné myšlenky (a nejen myšlenky), prostě čundr jak má bejt:-). A že se tam párkrát svléknou do naha? Za to taky dávám ty 2 hvězdičky, protože to jsou asi nejzajímavější momenty tohoto filmu.

P.S. Miluji Tě (2007)

Nuda, nuda a zase nuda, sledování hodinek, nuda,... a tak až do konce.Asi 3x jsem se zasmál (nebo spíše pousmál), jinak zbytek rádoby vtipných scén mi přišlo spíše trapných. A co se týče romantické stránky, tak to bylo úplně prázdné, bezduché a totálně přehnané až absurdní - viz. jak Gerry v Irsku balí Holly - no comment!

Občan Kane (1941)

Asi jsem moc mladá generace nebo si jinak nedokážu vysvětlit proč ve mě tenhle film vůbec nic nezanechal a vyloženě jsem se u něj nudil. Absolutně nesdílím to všeobecné nadšení.

Muž bez stínu (2000)

Totální blbost. Nejvíc se mi líbí hláška: "bude dobrej" o chlápkovi co nemá půl ksichtu:-)

Ulice (2005) (seriál)

Na to, že to má tolik dílů, to není zase až tak špatné. Občas u toho večeřím:-)