• Rodinný

Jack a obři (2013)

Zvláštní že obři vidí dolů na lidi, ale lidi nevidí nahoru na obry. Pěkný film, ale u mě si nezaslouží více než 3 hvězdičky. Taková pěkná pohádka o fazolích pro dospělé.

Já, padouch 2 (2013)

Příběh nic moc... čtyři hvězdičky dávám jen za ten konec, který mně přišel bezvadný. Myslím - obecně- že celkově záleží na konci filmu. Mimoni úžasný jako v předchozím díle, další plus ke 4 *.

Johnny English (2003)

Vtipné podání role agenta, kterou dokáže nejlépe zahrát právě Rowan Atkinson, avšak známe jistě ještě další herce, kteří dostali tu možnost si zahrát taktéž roli ,, hloupého agenta" např. ve filmu Růžový panter - Steve Martin a nebo ve filmu Dostaňte agenta Smarta - Steve Carell, přičemž vždy vyřeší případ a stanou se něco jako hrdiny.

Keith (2008)

Zvláštní film.. musela jsem si ho pouštět vícekrát, abych pořádně pochopila o co tam vlastně jde. Mám z toho smíšené pocity, proto asi dávám průměr... Prostě půl na půl.

Konečná (2013) odpad!

NEDOMYŠLENÝ... a to to velice, ale opravdu velice ničí celý film

Králova přízeň (2008)

Podle mě je to krásný film, který popisuje tehdejší dobu. Ano, možná je to ,,naducané" do 111 minut, ale krásně. Smutný a velice emocionální film.

Království lesních strážců (2013)

Skoro od začátku filmu jsem si představila jak to asi bude dál pokračovat a vůbec jsem se nezmýlila... Pěkná myšlenka, pěkné zpracování. Celkově je pěkná, to se musí nechat. Ale i přesto si myslím že si zaslouží čtyři.

Království nebeské (2005)

Myšlenka ušlechtilá, film naprosto zbytečný.. Toto, což bych měla asi nazývat filmem, mi bylo doporučeno, ačkoliv se jedná o velkou ztrátu času.. a herecké výkony = "velký špatný"! PS: Jak to může mít vůbec podobné hodnocení jako třeba Troja??

Ledové království (2013)

Zpracování fantastické, ale musím přihlédnout i na obyčejný děj, který není nic moc zpestřený.. Pro děti samozřejmě okouzlující a dostatečně skvělý.

Lovelace: Pravdivá zpověď královny porna (2013)

Teda dalo se z toho udělat pořádné drama, film, který by byl více pravdivý. Zahrané je to báječně,ale to nestačí. Možná že jsem od toho čekala prostě více. Mizerný průměr.