Nezastavitelný (2010)

Tak zapřáhli jedenu 777 sexi mašinku do soupravy a trochu si klučíci zamachrovali. Mašinka se splašila, vyrazila a kluky nevzala. Způsobila tak poplach jak v Kovářské uličce. Akční strhující podívaná a výborný hudební doprovod. Co dodat!

Vášeň a cit (2007)

Jamese McAvoye nemusím, ale skvělá romantika a chytrá Janička Austenová, co dodat!

Vlkodlak: Bestie mezi námi (2012)

Soudruzi, tak teda nevím, co se Vám na tomto filmu nelíbilo! Strhující film, napětí a překvapující závěr. Dávám pět!

Inga Lindström - Nová láska (2012) (epizoda)

Další romantický příběh pro romantické duše. Každý film má své pro a proti, jen záleží na tom, co chceme vidět a jak jej vnímáme. Nová láska je příběh pro hezký odpočinkový večer u sklenky vína nebo dobré kávy.

Middletonská romance (2013)

Svižná romantická komedie o rodičích a dětech, kdy děti nastupují svůj další samostatný život a rodiče náhle zjišťují, že prožili život s partnerem, který je pro ně náhle cizím člověkem a že nakonec budou sami. Edith s Georgem mají štěstí, že se potkali, právě v okamžiku, kdy se jejich děti chystají pro rozhodný krok v jejich dalším životě. Střeštěná Edith nakazí usazeného George a super jízda může začít! Já dávám plný počet, film mne chytil za srdce.

Vzájemná objetí (2009)

Drama o lidech se všemi dobrými i špatnými vlastnostmi. Míša už stárne a její krásná tvář vadne. Naštěstí herecké výkony nevadnou a jsou skvělé a chůze Tondy Kačera byla super. Už jen za tu chůzi dávám pět.

Rosamunde Pilcher - Bouřlivé setkání (1993) (epizoda)

Rebeka přesto, že měla šíleně zmalovanou pusu, také stojí za zmínku.Celý film stojí za zmínku. Samozřejmě Rosamunde opět nezklamala. Romantika, zápletka, krásné prostředí a hezcí lidé. A hlavně láska vítězí! Už jsem si myslel, že se děj odehraje na Ibize, ale nakonec se vše zase přesunulo do starého nám známého Cornwallu. Když nechtěla Rebeka jednoho příbuzného, myslím Eliota, kterého prokoukla, podlehla nakonec druhému příbuznému Jossovi, to aby geny a majetek zůstaly v rodině. A pak z takových rodin vznikají kinderhajzli s anglickým rodokmenem, geneticky pokřivení lordi, zdegenerovaní jak pekingští pinčli.

Rosamunde Pilcher - Zimní slunovrat (2003) (epizoda)

Také nejsem stará babka ale romantická duše a film se mi líbí. Mimochodem ani u jejích filmů nepletu, nežehlím ani nešiju!

Revoluce (2012) (seriál)

Je mi líto, že seriál Revoluce někteří hodnotící přirovnávají k Terra nově, jako by míchali hrušky s jablky. Svým neuváženým hodnocením odrazují jiné diváky, což je škoda.Musím uznat, že mi tam také pár věcí technicky nesedělo, ale je to přece Sci-Fi! V každém filmu člověk objeví technické anomálie, nebo vady v chováni, či rozhovorech určitých postav. Je jen na nás, co vlastně chceme filmu, či seriálu tolerovat a co ne. Mě se tento seriál líbí, občas mne rozčílí, nerozumné postupy Danušky Alonsové a Billy je zase přehnaně skvělý bojovník. Ale toleruji to, protože mne seriál vtáhl a už se těším na další díly.

Hodná a zlá čarodějka (2011) (TV film)

Tento film je o lásce k rodině a jako u každé pohádky dobro vítězí nad zlem. Hodně pohádek bývá přecukrováno a přeslazeno, vždyť mají vychovávat nejenom děti, ale i dospělé. Některé lidi se bohužel nedaří vychovávat, vítězí u nich zlo nad dobrem a proto takový druh žánru nechtějí ani uznat za dobré a tak je i špatně hodnotí, protože tam nenajdou potřebný adrenalin pro své zvrhlé duše. Ve filmu je ukázáno, že i všechno špatné je i k něčemu dobré. Dávám plný počet. Jak jinak.