Nezastavitelný (2010)

Tak zapřáhli jedenu 777 sexi mašinku do soupravy a trochu si klučíci zamachrovali. Mašinka se splašila, vyrazila a kluky nevzala. Způsobila tak poplach jak v Kovářské uličce. Akční strhující podívaná a výborný hudební doprovod. Co dodat!

Nitro Rush: Smrtící spiknutí (2016)

Jedničku jsem ještě neviděl, tak jsem ani nevěděl do čeho jdu. Má milovaná žena měla chuť včera na něco akčního a tak jsem nám to pustil. Kanaďani se s filmem celkem vytáhli a konečně jsem viděl zase lepší film než okoukané segalovky, van damovky nebo stathamovky. Myslím, že se film spíš přibližuje áčkovým filmům a patří k těm zdařilýejším. Kdo má rád akci, trochu té erotiky a zdařilé souboje, je film přímo pro něj.

Noc plná zázraků 2 (2015)

Jednička nebyla překonána. Smutné, měně vtipné a otylejší.

Nora Roberts: Městečko Angels Fall (2007) (TV film)

Příběh a krajina dobrý jen Heather Locklear už by měla přesedlat na jinou metu. Lepší mladá babička než stará holka.

Nový svět (2006)

Jak si chtěli Amíci vytvořit superrasu a jak dělali výběr z osidlenců. To ještě nevěděli, jak se pak jejich superrasa pokříží s černoušky a řekl bych, že dnešní superameričané jsou asi tak na tom stejně jak supergermáni. Nakonec stejně bude Japonec, že?

Obležení (2012) (TV film)

Mnozí očekávali strhující akční podívanou s přehnanými efekty a nablblými frázemi amerických kovbojů. Asi byli zklamáni, protože tento film je obraz skutečného světa a skutečného hrdinství. Jsme tak zdeformováni přehnaným akčním cirkusem, že normální příběh je pro nás neskutečný a fádní. Takže pro všechny milovníky akčního cirkusu: koukejte raději na americké fantasmagorie!

Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa (2016)

Krásné postavičky, kresloni jsou prostě úžasní. Zpracování také velmi precizní. Líbilo, dávám plný počet. Takové filmy bychom měli hodnotit s duší dítěte. Jinak souhlasím ve všem, co napsala Zuzanka a nemám už víc co dodat.

Okupovaná kolonie (2016) (seriál)

První díl nám toho moc neprozradil, nevíme kdo jsou vetřelci, jak se tam dostali a co vůbec chtějí. Chybí mi informace a připadá mi to, jako bych začal sledovat seriál od prostředka. Třeba se něco dozvím v dalších dílech. Zatím nic moc.

One Starry Christmas (2014) (TV film)

Luk byl sympatický, jen měl problém s pravým kolenem. Adam se k Holly vůbec nehodil a to že se Holly stále smála Lukovi připomínalo rozřechtanou klisnu a proto se do ní zakoukal. No co dodat, zase ta romantika.