Legendy zítřka (2016) (seriál)

Snažím se tomu přijít na chuť. Uvidíme, zatím to s hodnocením nebudu přehánět a časem doladím.

Železná srdce (2014)

Nejsem militarista, ale můžu konstatovat, že za mně dobrý.

Nový svět (2006)

Jak si chtěli Amíci vytvořit superrasu a jak dělali výběr z osidlenců. To ještě nevěděli, jak se pak jejich superrasa pokříží s černoušky a řekl bych, že dnešní superameričané jsou asi tak na tom stejně jak supergermáni. Nakonec stejně bude Japonec, že?

Milenci (2008)

Klasická situace, kdy chlap má dvě milenky a jednu chce víc a ta zase má jiného a čeká na jeho rozhodnutí, jestli se rozvede, nebo ne. Vždy je na tom hůř ten, který víc miluje a hraje fér.

(Ne)zadaní (2013)

Film pro mladé, jen nevím, jak by se tvářili muži, kdyby měly ženy také svůj seznam a nechtěly se zavazovat k trvalému vztahu. Viagru jsem ještě nezkusil, tak nevím, jak je to s tím chcaním v leže. Jinak souhlas s komentářem Dr.Manhattan.

Všiváci (2014)

Ondra Vetchý nebyl v tomto snímku ale vůbec vetchý, ale slušnej drsňák. Také přidávám bod Jirkovi Mádlovi za skvělého restaurovaného, milého, idiotka. Kluci umíte.

Cena štěstí (1990) (TV film)

Rozhodně jsem se nenudil. Tatínci, pokud si vezmete ženu s dítětem, neváhejte s adopcí! Jinak si zlý fotřík na Vás zgustne a pěkně si vás vychutná. Ale to by zase Daniella Steelová v tomto příběhu nemohla rozehrát napínavou akci, že? Kafíčko, praskání v krbu, romantika a Daniella Steelová rozhodně k sobě patří.

Stopy zločinu (2013) (TV film)

Hezkej pejsek s krásnýma očima.

Prameny života (2013)

Ten film mne dostal. Drsný příběh německé rodiny po válce plný emocí. Vřele doporučuji.