Cesta za smířením (2021)

Začátek jako nudné sociální drama a konec jako krvavé Bčko. 70% Jako novodobou jednohubku doporučuju.

Parasite Dolls (2003)

... první epizoda špatná, druhá se dobře snaží o epizodický příběh, třetí je vyvrcholení seriálu... který je ultrakrátký, takže taky na houby. Stejně jako Ghost in the Shell: Stand alone complex vyšlo 2003. Jediné co bych GotS vytknul je unylý svět a události v něm, vidění devadesátých let. Ale jinak je to úplně jiná liga. Zde používají diskety... to tak možná bylo kresleno v polovině devadesátých let a pak to vydali kvůli fanouškům nebo penězům. Divák nemá naprosto šanci přilnout k hlavním postavám vzhledem k délce seriálu, přesto jsou vytahováný privátní věci hrdinů a řešeny, bohužel absolutně bez odezvy diváka, který je nestačí vsáknout. Oproti kterémukoliv Bubblegumu je tohle bez skvělé muziky v pozadí a to dělalo taky dost 30%

Extreme Job (2019)

Dal jsem jen půl hodiny. Nuda.

Terror Firmer (1999)

Wow. Po doplnění mezery si už nejsem tak úplně jistý, zda je Tromeo a Juliet tím nejlepším filmem od Tromy. 70%

Dvě těla na pláži (2019)

Nerozumím tomu. Jako že ženy šukézní a hloupé? Nějaká žena co by mi to vysvětlila?

Hra na oliheň (2021) (seriál)

Slušná práce. Fůze americká a korejská. Ač postavy měli ctnosti  a chování jako korejci, kamera, akce, sex, to je po americku. Vše velmi plynulé a všechny nesmysly byly hezky zakamuflované, prostě na ně nepřišla řada v myšlenkách. Nejslabší stránkou je velmi velká prediktibilita. Co se bude dít víte minimálně pět minut dopředu, ne-li celý díl. 70% Taková seriálová "Díra".

Metropolis (1927)

Film nebyl úplně špatný. Na svou dobu asi hodně dobrý, ale dnes za mě nic moc. Je vidět hlavně důraz na vzdělání a zdravý rozum a to na tom oceňuju. 50% Viděna verze 150 minut. Kdybych viděl tu kratší, možná líp. Na druhou stranu bych tomu zase tak dobře neporozumněl... těžko říct.

Blame! (2017)

Super jednohubka. Post-apo dark sci-fi s japonskou náturou. 65%

Gokudō kuroshakai (1997)

Immersive jak svina. Na me ale az moc mlcenlive, nevysvetlujici. 65% Doporucuji poustet za melancholickeho deste.

Časové pásmo bylo změněno