Útěk do divočiny (2007)

Konec mě trochu zklamal, čekala jsem že se vrátí zpět ke své rodině, ale nakonec zemřel. Děj se mi líbil z toho důvodu, že věděl co od života čeká, ničeho se nebál a měl odhodlání k životu v DIVOČINĚ a útěku od rodiny a společnosti.

Kruh (2002)

No tohle je horor, u kterého jsem měla takovej ten pocit nervozity. Nebyl moc strašidelný jen pár scén, ale na druhou stranu to je typ hororu, u kterého nečekáte lekavou nebo hororovou scénu.

Jmenuji se Oliver Tate (2010)

Drama o malém klukovi, který má problém v rodině a se zamiluje do dívky. Vypráví o problémech rodičů a jeho dívka má nemocnou matku a chce, aby byl její součástí. Nezáživné, chvílemi mě to nudilo a děj tak nějak o ničem, ale dávám + za uspořádání a hudbu.

Dcera nejlepšího kamaráda (2011)

Dramatická komedie s Hughem Laurienem v hlavní roli, který má vztah s dcerou nejlepšího kamaráda je asi trošku hloupé na 40-letého chlapa s dvěma dětmi a ještě k tomu když jsou jejich dcery bývalé nejlepší kamarádky. Koukala jsem na to asi z jediného důvodu, že zde hraje Dr. House. Adama Brodyho jsem neviděla dlouho ve filmu nebo na scéně a dávám o hvězdičku navíc. Pro někoho komedie, pro někoho zase romanťák s dramatickými prvky.

Spolubydlící (2011)

Dobrý psycho u kterého se nenudíte, některé scény mi přišli docela vtipné, ale některé hodně dramatické. Nezapomněla si tady zahrát ani Nina Dobrev, kterou je tam vidět ani ne 3 minuty, ale od tohoto filmu jsem čekala o trochu více.

Faunův labyrint (2006)

Dramaticky fantastický film s krásným dějem o princezně, která zemřela kvůli životu s lidmi, ale jednoho dne se narodí jiné děvče, do kterého se princezna převtělila. Potkává víly a Fauna, který jí dá knihu a musí splnit 3 úkoly, tím posledním je zkoužka jestli obětuje svého bratra nebo sama sebe. Vše skončí šťastně, až na pár "hajzlů" jako je Kapitán.

500 dní se Summer (2009)

Jaký žánr k tomuto filmu přirovnat, romantický nebo drama? Mělo to spoustu prvků jak z romantiky tak i z dramatu, ale překrásný děj vyprávějící o lásce, která jednou skončí a nastane nová. Docela bych ráda viděla pokračování 500 dní s Autumn. Nechybělo mi nic, děj, hudba, herci a herečky, vše bylo dokonalé.

V rytmu stepu (2007)

Podobný film jako Divoký stomp, ale z tohoto vyzařovalo víc energie a celkově se mi líbil víc.

Něco jako komedie (2010)

Nejvíce se mi líbil MUKTADA, zarostlý muž co pořád spí, ale dostane ho z postele gramofonová deska s jeho oblíbenou hudbou. Jinak velmi zajímavý film a konec opět štastný. Opravdu je to něco jako komedie.

Bláznivá olympiáda (2005)

Spletitý děj o paralympiádě se šťastným koncem. Po dlouhé době komedie, která se mi moc líbila. Ani jednou jsem se nenudila a vydržela na to koukat bez nějakého pohledu jinam.