Prosincoví kluci (2007)

Děj nádherný o 4 sirotcích, kteří se dostanou na prázdniny jejich snů. Hudba naprosto doprovázela děj. Zakončení úžasné stejně jako role Daniela Radcliffa a Teresy Palmer.

P.S. Miluji Tě (2007)

Naprosto úžasný film. Hilary Swank opět nezklamala. Jen to jak se dokázala vypořádat s nečekaným odchodem svého manžela.Po jeho smrti jí pořád zůstal v srdci tím, že jí k narozeninám poslal dopis, který jí změnil život. Jak to měl naplánované, bylo někdy až nepochopitelně úžasné. Ty dopisy měli vést k zapomenutí na něj a to se opravdu povedlo. Na konci vždy stálo P.S. Miluji Tě až na ten poslední ten byl vyjímkou "Vždycky Tě budu milovat".

Útěk do divočiny (2007)

Konec mě trochu zklamal, čekala jsem že se vrátí zpět ke své rodině, ale nakonec zemřel. Děj se mi líbil z toho důvodu, že věděl co od života čeká, ničeho se nebál a měl odhodlání k životu v DIVOČINĚ a útěku od rodiny a společnosti.

Vlastní pravidla (2007)

Lindsday Lohan patří k mým Nej herečkám, ale tato role byla zničující. Nezdálo se mi to jako komedie, ale spíše jako drama s vtipem a romantikou, ale na druhou stranu každý se řídíme svými PRAVIDLY, takže nic nevytýkám.

V rytmu stepu (2007)

Podobný film jako Divoký stomp, ale z tohoto vyzařovalo víc energie a celkově se mi líbil víc.

Faunův labyrint (2006)

Dramaticky fantastický film s krásným dějem o princezně, která zemřela kvůli životu s lidmi, ale jednoho dne se narodí jiné děvče, do kterého se princezna převtělila. Potkává víly a Fauna, který jí dá knihu a musí splnit 3 úkoly, tím posledním je zkoužka jestli obětuje svého bratra nebo sama sebe. Vše skončí šťastně, až na pár "hajzlů" jako je Kapitán.

Happy Tree Friends (2006) (seriál)

Nedávno jsem našla staré DVD a ihned si ho pustila. Zabral mi to něco přes půl hodinu. Drsný "seriál" mého dětství.

Horákovi (2006) (seriál)

Seriál na kterém jsem vyrostla ! :)

Já jsem ty a ty jsi já (2006)

Romantický slaďáček podobný filmu Mezi námi děvčaty, tento děj se velmi často opakuje. Vymění si těla a vrátí se zpět teprve, až si mezi sebou vše vyřeší. Klasika 3*

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Opravdu pecka, náramně jsem se bavila. Takový sen je noční můra, a proboha ne, aby byl skutečný. Ano rodina je na 1. místě jak prohlásil Adam Sandler na smrtelné silnici. Kate Beckinsale jako doplňující šperk tohoto filmu opravdu zářila. Přiznám se, v závěru jsem bulela jak malá holka, ale jak se vylíčil konec, byla jsem překvapená a slzy strnuly v pocit radosti. Vůbec jsem to nečekala a neuvědomila si na začátku, že vlastně usnul na posteli v obchodě. Překvapivý konec a hlavně moc povedený.