Zkažená úča (2011)

Cameron Diaz jako zkažená úča, no to sedí. Moc mě to nenadchlo, ale Jason Segel jako tělocvikář mě velmi potěšil (proto dávám * navíc). 92 minut a z toho se mi líbilo těch slabých 20 a to konec.

Zkus mě rozesmát (2011)

Tak perfektní herce jako je Jennifer Aniston a Adam Sandler dát spolu, bylo to nejlepší. Půvab Jennifer a humor Adama mělo velký následek na film a to v dobrém. Klasický příběh u filmu mi nepřipadal tak ohraný, jako u většiny, ale u tohoto to bylo dokonalé. Podívat se na to znovu ? Klidně a s chutí!

Camp Rock 2: Velký koncert (2010) (TV film)

Soutěžní koncert mezi dvěma campy, kde by si rád zazpíval i zatancoval každý, ale s prohrou zaniká nálada i věta " Věřit si". Ke konci se ale ukáže, že to nebylo zbytečné a velká spousta z druhého campu se chce přihlásit do Camp Rocku. Získají nejen spoustu nových uchazečů, ale také nové zkušenosti, že někdy není to nejlepší vyhrát.

Čarodějův učeň (2010)

Nicolas Cage v roli vtipného čaroděje, který mě bavil každou scénkou stejně jako Jay Baruchel a Monica Bellucci. Tato trojice to sehrála na jedničku, ale občas mi přišlo, že je to až moc přehnané a nudné. Nejlepší song z filmu je od One Republic - Secret, který se stal mým oblíbeným. Stojí za shlédnutí.

Černá labuť (2010)

Dokonale brilantní film. Lépe to nelze popsat. Herečky Natalia Portman a Mila Kunis tady daly opravdu najevo svůj obrovský talent, který syřel z každé scény. Díky za tyto filmy!

Dál než se zdálo (2010)

Říká se, že vztahy na dálku nemají cenu a že nevydrží, ale v této romantické komedii je tomu naopak. To kouzlo co skrývá v celém ději filmu od prvního pohledu u snídaně, kde se Erinin a Garrett potkali. Byla to láska na první pohled a ten profesionální herecký výkon, který je až opravdově neuvěřitelný.

Dostaň ho tam (2010)

Pokračování filmu kopačky? Něco na ten způsob, ale docela bez šťávy. Přijde mi to jako film o drogách, alkoholu a špatné hudbě.

Iron Man 2 (2010)

Oproti 1. dílu to bylo lepší, ale jen v některých částech. Robert Downey tuto roli zvládl na jedničku. Je to sice takový akčňák se zbraněmi a některé ještě nebyly vyrobeny, ale nevadí. Přesto to má vše co od filmu čekat.

Já jsem Harry Potter (2010)

Přijde mi jako by požil nějakou omamnou látku. Totálně mimo a nezábavné!

Jak vycvičit draka (2010)

Moc pěkný film, poprvé jsem ho viděla v letním kině a moc se mi zalíbil. Podruhé už to ve mě nevyvolalo tolik emocí, ale stále byl ten nejlepší. Když to shrnu animák se vším všudy, nechybí zde snad nic, co od filmu čekat. Není tu žádná scéna, která by vás mrzela a vše je vtipně pojaté. Nejvíce mě pobavilo to, jak Škyťák pojmenoval draka jménem Bezzubka. Je to jeden z mála filmů, který vás pobaví v každém věku.