Dallas (1978) (seriál)

Nemůžu si pomoct, mně seto fakt líbí...

Pobřežní hlídka (1989) (seriál)

Vím, že bych měl dát jen 3 hvězdičky, ale nemůžu si pomoct, když vidím v plavkách Pamelu, Eriku Eleniak ... Slintal jsem u televize před dvaceti lety a slintám i dneska, když to znovu opakují na Relaxu.

Sanitka 2 (2013) (seriál) odpad!

S původní Sanitkou to nemá nic společného. Souhlasím, že v čem se absolutně vyžívá tento seriál jsou záběry plne krve a násilí. Jako americké filmy. Když nemám na to, něco slušného vymyslet, prsknu tam spoustu násílí a mám děj. A když to budu natahovat ty záběry, ukazovat to zpomaleně a podkreslovat hudbou, vydá mi to pomalu na celou dobu a mám hotovo a nemusím nic složitého vymýšlet! Hrůza!

Milionářská bydlení (2004) (seriál)

toto je komentář kolegy Tom_Lachtan, kopíruji ho, protože mám naprosto totožný názor a lépe bych to nenapsal... záležitost, s nesmyslně nízkým hodnocení, protože většina lidí nehodnotí DOKUMENT, ale téma o kterém pojednává, což zdá se mnoho lidu odmítá rozlišit. Ano, technicky by se dalo cosi poupravit k lepšímu, ale nic to nemění na tom, že záležitost obydlí snobů bez kouska vkusu ukazuje nestraně a ukazuje proč a jak, což u dokumentu velmi vítám

Kdysi dávno (1980)

Váhal jsem mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami, protože jsem se díval na 2 filmy po sobě a plní byl Frekvence, kde to bylo moderní, akčnější, dramatičtější. Ale kdybych se na filmy díval obráceně, tak by mi to tak nepřišlo. Takhle jsem to viděl trochu pomalejší (hlavně začátek), méně akční, ale jelikož byl film natočen v roce 1980, je to pochopitelné. Nicméně děj gradoval a já jsem byl nakonec opravdu zvědavý, jak to vlastně může dopadnout. Takže dávám čtyři hvězdičky

Frekvence (2000)

Moje oblíbené téma cestování časem, i když tady se přímo nikam necestovalo. Mělo to spád, bylo to dramatické od začátku do konce, nemělo to hluchá místa. Ve filmu bylo mnoho zápletek a dalo se tomu věřit. Dávám maximum hvězdiček. Jen houšť takových filmů.... Jinak o filmu jsem nikdy neslyšel, našel jsem ho tak, když jsem hledal všechny filmy, co mají něco společného s cestováním časem.

Záhada vyvoleného (2002) (TV film)

I když se 99% děje odehrává v současnosti, vše se točí kolem jedné cesty v čase zhruba o 2000 let zpátky. Souvislost se začátkem našeho současného kalendáře a vznikem křesťanství není náhodná. Naprosto úžasný námět mi pokazilo ,,hollywoodské" zpracování německých filmařů. Někdy naprosto nesmyslné scény plné násilí, které film úplně zbytečně prodlužují a krásný děj zdržují. Scéna, když věznitel praví ,,já vím, že už jsi mi řekl všechno, teď už tě chci jenom slyšet křičet" a pak 5 minut není vidět nic jiného než zbytečné a nesmyslné týrání hlavního hrdiny, tak to celkový dojem filmu opravdu pokazilo. Kdyby vynechali tyto umělé a zbytečné násilné scény, tak ze dvou dílů mohl být jen jeden, ale za to úžasný celkově. Přesto se jedná o tak kvalitní námět, že film určitě doporučuji. Já sám jsem to vyřešil tak, že jsem se v současné době naučil zpracovávat filmy na počítači a všechny zbytečné násilné scény si vystřihnu a budu mít z toho báječný film.

Tajemná záře nad Pacifikem (1980)

Nemůžu jinak, musím dát 5 hvězdiček. Cestování časem je moje nejoblíbenější téma. A i když některé filmy v tomto žánru nejsou úplně dokonalé, tenhle se mi hodně líbil a viděl jsem ho už asi 20x. Kromě Kirka Douglase (jeho syn Michael je můj nejoblíbenější herec) mě zaujal i Martin Sheen, jak hodně si je podobný se svým problémovým synem Charliem. Pamatuji si, když jsem viděl tento film poprvé, tak jsem se nemohl dočkat, až dojde ke skutečné konfrontaci současné supermoderní letadlové lodi s japonskou flotilou z druhé světové války. Byl jsem zklamaný, když se těsně před bojem loď vrátila znovu v čase do současnosti. Ale dějová zápletka je dobrá, hlavně když se všichni hlavní hrdinové radí a hlava jim vůbec nebere, co se to vlastně děje. To mám rád. I když to samé prožívám já u filmu. A ještě dnes při různým příležitostech pronesu nezapomenutelnou větu Martina Sheena ,, ...cestování časem je možné, Einstein to dokázal...". Kdo má rád cestování časem, určitě vřele doporučuji, i když jde o starší film, stále se na něj dá dívat.