Chappie (2015)

Málokedy píšem komentáre ale k tomuto filmu musim pretože aj ked je ešte skoro viem ..ale je to pre mna momentalne film roka odomna 99% 5* ..Uvidime či to prekonajú Avengeri STAR WARS alebo niečo iné ale tento film posunul Latku dosť vysoko

Automata (2014)

Je to niečo podobné ako Ja robot ..roboti čo sa prestanú riadiť zákonmi. Nijak ma to neohúrilo ale celkom ma to bavilo celý film. Hodnotenie- 3*.... 60%

Mrňouskové: Údolí ztracených mravenců (2013)

V celom filme nepadne jediné slovo áno čitate dobre .. komunikuju medzi sebou pískaním čo mi príde trošku divné a nezaujímavé .. za celkom dobrý príbeh dávam aspon 2* .. ale už si to nikdy nepozriem

Millerovi na tripu (2013)

Je to ten typ komedie ktorá mi úplne sadla. S priatelkou sme boli na tom v kine a strašne sme sa nasmiali. Film má 110 minút ale zdalo sa mi to krátke . Kludne mohla mať viac . Komedia roku ale na 5* to pre mna neni no aj tak Hodnotenie 4* pekných 80%

Strážci Galaxie (2014)

Dalšia vydarená Marvelovka ktorá šlape od začiatku až do konca. v Mojom rebríčku je v top najlepších 5 filmov roka . PS: na postavu Groot len tak lahko nezabudnete. Videné v kine . Hodnotenie: 5* 100%

Světová válka Z (2013)

Tak z týmto filmom som uplne spokojný. Milujem zombie filmy. Je to pre mna top žáner. Pomalý sú klasika ale čo tak dať do filmu rýchlich? Tu ich dali a o to je to zaujímavejšie a pohlad ako milion zombíkov lezie po sebe na velkú stenu bolo užasné . celý film som čakal jak to skončí ale bystrejší si koniec domyslia už skoro nazačiatku ako epidémia vypukne. Videné v kine. Hodnotenie 5* 100%

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Ked dostane do rúk film režisér Peter Jackson tak film má zaručený úspech. Luke Evans a Orlando Bloom sú top herci . Efekty sú užasné príbeh tiež, jednoznačne 5* Teším sa už na trojku.Videné v kine v 3D. Hodnotenie 5* 100%

Na hraně zítřka (2014)

Parádny Akční / Sci-Fi / Thriller v ktorom ale nájdeme aj vela vtipných scén Tom Cruise a Emily Blunt ? Neskutočne dobre herecké výkony. Mám rád happy end ale tu asi nemal byť a film by mal možno aj viac % . . Do kina som išiel s úsmevom a takisto som z neho aj odchádzal Hodnotenie 5* 95%