Warcraft: První střet (2016)

Neznám hru, leč původní RTS, takže mi unikal příběh, ale ani bitvy nebyly moc zajímavé.

Kosmo - Česká škola (2016) (epizoda)

Diplomatické školy, hormony v kuřatech a registrační pokladna!!!

Mordparta (2016) (seriál)

Jeden či dva dobré díly, pak několik průměrných a poslední dva odpadové. Dějová linka skrz seriál na dvě věci, zmatená a bez prostoru. Prima opět potvrdila, že kriminálky neumí, i když to vypadalo nadějně.

Teror (2016) (TV film)

Velice povedený projekt. Jen mi trochu nesedělo, že jedna strana používala argument výhybkáře a druhá se mu příliš nebránila, když celá situace nebyla touto situací - nešlo o buď stadion anebo letadlo, ale buď všichni, nebo jen část. Přesto složité rozhodování.

Let (2012)

Přesvědčivě podané závislosti, ale přišlo mi, že je to sestříhané z více žánrů a vlastně příliš dlouhé.

Sully: Zázrak na řece Hudson (2016)

Výborná pocta skvělému kapitánovi, jen se těžko dělá drama ve filmu, kde je hrdina jasný i jeho protivníkům.

Anthropoid (2016)

Nebýt divných přízvuků a některých scén - zvláště ty s Geislerovou, je to výborný film, takhle jen velmi dobrý a v mnohém podobný Atentátu.

Hra peněz (2016)

Stará dobrá Telefonní budka stále vede. Ač to má pouhých 95 minut, tak to bylo příliš dlouhé.

Život je život (2015)

Scénáristé nabídli film, který střídá polohy od mírně vtipného až po "co to k sakru kouřili, když to psali" přes různé míry trapnosti. Aspoň ty dcery jsou pěkné.

BrainDead (2016) (seriál)

Parodie a přitom tak reálná. Scény luštění rozpočtu a překladu do normálního jazyka jsou prostě geniální a takových je tam mnoho.