Sousedi (2014)

Nejmíň otravný element v celém filmu je Zac Efron. Netřeba dodávat víc.

Paranormal Activity: The Ghost Dimension (2015)

Tleskám! Tuhle značku jsem měl už dávno za odepsanou. Lekaček je tam sice jak nasráno (jako by nám chtěli vynahradit předchozí čtyři filmy), ale vtipné scény jsou vtipné a lore se začíná ubírat zajímavým směrem. Jako guilty pleasure to funguje.

Týpci a zbraně (2016)

Absolutně nevyužitý komediální potenciál.

Ulice Cloverfield 10 (2016)

Předvídatelná nuda, která jak stará děvka láká na úspěšné jméno, jenomže s Cloverfieldem nemá absolutně nic společného.

Nezvaná (2009)

Čekal jsem všechno možné, ale nakonec mě převezli. Že je to její sestra jsem zamítnul s tím, že přece nemá žádný motiv. :) Akorát teda nechápu, jak holka, která váží 40 kilo i s postelí, může shodit ze srázu v podstatě dospělýho chlapa. Ale jinak pohodový film, hlavně díky krátké stopáži nenudí a udrží v pozoru.

Sedm statečných (2016)

Ten gatling byla ale píčovina. Stejně jako naprosto antiklimatický Goodnight, který (jakožto sniper) mohl udělat z dálky mnohem větší paseku, např. právě z posádky zmíněného gatlingu. Ale ne, on si tam prostě jen přicválá chcípnout. A co ta postava D'Onforia? Sledoval jsem remake nebo nějakou parodii?? Finální přestřelka byla na hovno, jinak to šlo.

Coherence (2013)

Myšlenka hezká, ale je to nuda.