Ohnivý kuře (2016) (seriál)

Už odmalička mám rád české seriály a filmy,hlavně starou klasiku a české legendy,ale poslední dobou stojí filmy a seriály úplně za h...o!Jenže jsou i světlé chvilky kdy se povede něco pěkného,hodně jsem dával na hodnocení uživatelů,jenže časy věřit lidem kteří hodnotí a vlastně ten film ani neviděli jsou pryč,dávají odpad už jen z tradice že tam hraje jejich neoblíbený herec nebo herečka,nebo to točil někdo koho nemají rádi,to mě nebaví!!!herci a herečky v tomto seriálu patří mezi mé oblíbence i když jsou tam spíše novodobí lidičky a né ze staré školy.Mě to bavilo velice rád dám 5 hvězd a budu se těšit na další díly.Humor jáááááá se zasmál.

Ohnivý kuře - Série 1 (2016) (série)

Čtyřlístek ve službách krále (2013)

Čtyřlístek byl komiks mého mládí hodně čísel jsem přečetl ve vlaku cestou k babičce a proto jsem se těšil na celovečerní film.Jednu hvězdu dávám za animaci krásné a pěkně zpracované,druhou za dabing ten byl luxusní mám rád české herce a tady dabovaly ty nejlepší a poslední dvě hvězdy za úsměv mého synovce který vydržel koukat až do konce.

Podfukáři (2013)

Film si zaslouží určitě 5 hvězd nebo konec je prostě úžasný a chvilku vás to donutí přemýšlet jak to bylo všechno promyšlené.

Světová válka Z (2013)

Tak tento film se opravdu vyplatí v kině asi bych si to doma vůbec neužil,krátké seznámení s postavami a pak jen akce a akce no miluji zombie.