Ghoul (2015)

Film jako takový byl dobrý. Tři roky strávit postprodukcí přehnané. Děj uspokojující...prolínání se pravdy a fikce je po mnoha stránkách simpatické, ale taky ne. Člověk neví jak má na co pohlížet. Příběh o Čikatilovy mě dostal natolik že jsem den nespal....ne kvuli tomu co jsem viděl (až na pojídání lidského masa), ale kvůli tomu co jsem zjistil. Je tedy pravda příběh těchto studentů? Půl hvězdy za neobjasnění skutečností a další půl hvězdy za formát...až příliš podobný Blair Witch. Avšak z jména Čikatilo a jeho tváře MRAZÍ !!!!!!! Podtrženo sečteno 73 %

Hledá se Dory (2016)

Film byl moc pekny, ale nejak mi v nem chybely toulky po oceanu. Vecina deje odehravajici se v morskem svete mi zkratka 2 hvezdy ubira. Ale pokazde jsem se nasmal kdyz mluvil Marek Eben + 1. 4 hvezdy, ale s odrenyma usima. Cekal jsem rozhodne vic.

Chicago (2002)

Herecké složení až na Richarda Gera je skvělé. Až do poslední cvíle jsem doufal že Roxie bude odsouzena, to znamená že konec mě zklamal. Příliž americké. Ten happyend tomuto filmu prostě nesedí. Mé 3 hvězdy jsou oprávněné, ale Cell Blood Tango byl zážitek a tím jsem ze seba vypudil o hvězdu víc. 70 %

Křižovatky života (2013) (pořad)

Myslím že dobrý dokument ale ne na hlavní program FTV Prima a v hlavním vysílacím čase. Dobré by to bylo třeba v sobotu před zprávamy ale jinak fajn.

Madagaskar 3 (2012)

Oproti předchozím dílům odpad. Když ale vezmu film jako samostatný celek tak se zmůžu na tři hvězdy. Bohužel ale když porovnám s jedničkou a dvojkou tak musím jednu hvězdu strhnout. Proč se tento film vlastně jmenuje Madagaskar když se na Madagaskaru neodehrává? Až do poslední chvíle jsem doufal že se tam vrátí. Bohužel mě film velice zklamal. Uměle přidané nové postavy které se sem ani trochu nehodí. Mrzí mě co s filmem Madagaskar 3 udělali. 53%

Millerovi na tripu (2013)

Až příliš mi to připomíná moji oblíbenou Rodinou dovolenou a jiná neštěstí. Poněkud moc akční, ale naprosto úžasné odreagování. Stejně mě nejvíc pobavila znělka z Přátel na konci filmu. 62%

Music Game (2012) (pořad)

Taková pi*****a až mě to chytlo opravdu!!!