• Pohádka

Nesvatbovi (2005)

Za to co tam předváděl Brandley Cooper by si zasloužil Oscara. Vždycky když tam vystupoval, rozesmála jsem se na celé kolo :D

Homemade (2015) (pořad)

Nevím, co proti tomuto pořadu máte, třeba gel na praní či lepidlo na papír jsou super vychytávky. "Odpad" bych určitě tomu nedávala, a abych zvýšila zdejší hodnocení, dávám 5*.

Dál než se zdálo (2010)

Tak právě jsem dokoukala tento film a pocity z něj jsou jen a jen pozitivní! Je to takový milý, reálný film se smyslem pro humor. Herci jsou takový živý... I když nebudu zapírat, bylo tam pár trapných scének, ale dalo se to přežít bez újmy. Prostě pět hvězdiček :)

Kopačky (2008)

Většinou mě tyhle filmy nic moc neříkají, ale tady jsem se smála celý film. Opravdu sexuální (jestli se dá tak pár scénám říkat) film na úrovni...

Tři životy (2007) (TV film)

Ach jo, a to jsem se na tu pohádku tolik těšila. Řekla jsem si, že to je přece Jiří Strach, že to bude pěkná podívaná, bude to mít hlavu a patu. No, hlavu a patu to sice mělo, ale pěkná podívaná to rozhodně nebyla, První polovina, mě vůbec nebavila, bylo to ucourané, Kuba s Aničkou neustále na sebe "vrkali", pobíhání na koni sem a tam. No pak se tam objevil Jiří Dvořák v roli důstojníka a to už bylo záživnější! Role záporáka mu skvěle sedla. Konečně to mělo zápletku. Díky charismatickým hercům jako je právě Jirka Dvořák, Jana Hlaváčová, Alois Švehlík dávám 3* a to ještě přihazuji kvůli Strachovi...

Druhá nebo první (1998)

Film plný dojmu, skvělé herecké výkony, jako kdyby jste o prožívali s nimi. Columbus točí filmy, které chytnou za srdce. Tento film bude aktuální i za 40let. Možná se v tomto filmu najdete a něco si z něj i odnesete :)

Sloní muž (1980)

Velmi psychologický film a nenahraditelný Anthony Hopkins. Akorát mě mrzí, že ten kdo se podívá na film aniž by si předtím trochu pročetl životopis Johna Mericka, konec vůbec nepochopí... A konec nebudu zmiňovat pro ty diváky, kteří si čtou nejdříve komentáře zdejších uživatelů a pak se chtějí podívat na film.... Zkrátka konec mi přijde trošku "useknutý" jakoby nedodělaný, je tam trošku naznačená pointa, ale jak říkám, ne všem lidem to dojde. Jinak za výborné zpracování, dávám pět hvězdiček.

Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám (2008)

Dobrá komedie na odreagování. Akorát jsem podle názvu čekala více ztřeštěnější a zábavnější komedii, ale jakž takž to splnilo mé očekávání. A budu hodnotit jen film a ne Megan Fox, protože podle mě se tady jen v tomhle filmu potvrdilo že hrát neumí.... Simon Pegg a Kirsten Dunst to zachránili, na nich celý film stojí. Až budu mít pochmurnou náladu, určitě si film pustím znovu. Kdo má rád takové ztřeštěné romantické komedie, ať si to určitě pustí :)

Rodičovský manuál (2012)

Musím říct, že je to naprostá oddychová rodinná komedie a každý si tam najde to svoje :)

Teď a tady (2012)

Na to že Dakota nepatří mezi mé oblíbené herečky, tak nebýt titulků, tady bych jí nepoznala. Hrála tak procítěně a přirozeně. Je to moc silný příběh. Plný počet za film plný emocí...