ONEMANSHOW: The Movie (2023)

Bohužel, když si odmyslíme šifry, kvůli kterým tam jdeme, tak zbývá jeden díl Onemanshow, které byly do teď běžně ke shlédnutí zdarma. Navíc starý díl se zakopaným autem, který už známe. Když si odmyslíme i to, zbyde hodně špatný film s Kazmou a jeho přítelkyní.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Kdyby se tak u 6. série přestalo, bylo by to ještě možná akorát. Ale 12 sérií stále o jednom a tom samém je už moc. Je to super, je to příjemný, sranda, ale nikdy nic hlubšího, nikdy nic nepřekvapí a Alan leze na nervy už moc dlouho. KE konci je zde už jen vaření z vody, fekální a prdící humor... 65% (kdybych bral v ptaz prvních 5-6 sérií tak 80%)

Hra na oliheň (2021) (seriál)

Některé soutěže až moc primitivní a o náhodě, kdy soutěžící nemůžou nic ovlivnit což zabraňuje vynalézavosti soutěžících. Psychologická stránka super. Lidi jsou prostě zvěř. A některé scény byly cringe. Každopádně velmi dobrý seriál. 75%

Papírový dům (Netflix verze) (2017) (seriál)

Ať by natočil kdokoliv 40 hodin čehokoliv, určitě by se v tom našla alespon čistá hodina kvalitního obsahu. Ale to by nám stačit nemělo. A to je u mě ten největší problém. Bezva finta s Belmondem dokázala to samé udělat na hodině a půl. Proč je potřeba to natahovat na 40 hodin? Jako nalít sklenku toho nejdražšího vína do 5 litrové karafy s vodou a čekat, že to bude chutnat stejně. Ani zdaleka ne. Za nejskutečné protahování (v několika dílech se nestane absolutně nic nebo když se konečně děj trochu rozjede, tak následuje díl plný flashbacků, které zabijou celé to napětí, které předchozí díl budoval. To lze zase přirovnat k přerušovanému sexu, který máte celý týden a vyvrcholení máte teprve až v neděli večer.) dávám jednu * hvězdu dolů. Druhou za ten zbytek chyb: Rádoby geniální profesor, který měl celou dobu víc štěstí než rozumu. Nepočítal ve výsledku s ničím. A ikdyby, tak celý svůj plán svěřil bandě psychopatů co se celou dobu hádají, míří na sebe sami mezi sebou zbraněmi, mají neustále slzy v očích, přestřelky ve kterých se nejen nepřebíjí, ale ani nikdo není zasažen, nesympatické postavy v čele s Tokyo, nereálné chování i reakce atd. Vlastně by si to zasloužilo ještě horší hodnocení a 60% je pro tohle až až. Ale na Berlína se snad i ve spinoffu těším.

Nebezpečná rychlost (1994)

Není tady snad minuta bez akce. Bez výborné promyšlené zábavné kaskadérskéakce. Charismatické postavy. Výborný scénář. Vždycky rád podívám znovu. 95 %

Hlas smrti (2005)

Takhle to posrat na konci. Méně je někdy více! 50%

Machři a šprti (1999) (seriál)

Moje srdcovka. Malý výlet do 80tých let jedné střední školy v Michiganu. "Bad reputation....! Oh nooooo.... not meeeee...." 88%

Batesův motel (2013) (seriál)

No nevim no... Nějak se tenhle koncept na seriál nehodí. O hororu nemůže být řeč. Za celou dobu se bát nebudete ani jednou. Je to psycho drama a krimi. Není to špatný, ale zakomponovat do Psycha drogy, marihuanu, převoz nelegálních zbraní, přestřelky, zkorumpovanou policii, apod ? Matka i okolí dělá celých 5 sérií, že se nic neděje. "Neboj se náš uplakánku! Dál si dělej co chceš, my budeme dělat, že se nic neděje, dokud si nezvykneš, že si můžeš dělat úplně co chceš a všechno ti projde." Kdyby jo tak by nebyla zápletka jasně. Ale koukat se na to je vlastně nepříjemné, protože víte, jak všichni zavírají před vším oči. A koukat se na něco, co je nepříjemné v součtu 33 hodin je zbytečné. Jinak se dá říct, že takhle nějak by mohl vývoj Normana vypadat, aby se z něj stalo to co známe z filmů. 65%

Krvavá nevěsta (2019)

Škoda toho konce, ten je i na komedii špatný. Vypadá to, že si scenárista nevěděl rady, jak to zakončit, přitom bylo tolik možností a všechny asi lepší než tohle. Dál mi vadí, že více času trávili plánováním a hádáním se, ale nikdo vlastně pořádně nehledal. Ale jinak jsem se párkrát zasmál a byla to zajímavá oddychovka. 70%