1985lula

1985lula

okres Bratislava

<< předchozí 1 2 3 4
    • 22.12.2016  16:50

Ani zďaleka to nedosahuje kvality prvej časti. Chýba mi akákoľvek akcia, aj upíri sú až do konca držaní v úzadí. Nečakala som, že to bude nejaký zázrak, no ani to že to bude slabé ako indický čaj.

• 12.12.2016  23:04

Do kina chodím väčšinou na iné filmy ako na americké komédie, ale výnimočne som sa nechala ukecať. Však čo...keď to bude nuda, môžem sa vytratiť, zalomiť, atď. Úvod tomu dokonca aj nasvedčoval, no nakoniec som to vzala na milosť. Pár vtipov bolo celkom vydarených, úprimne som sa zasmiala. V podstate je to celkom predvídateľný film, nemá čím prekvapiť, ale na druhú stranu ani neurazí. Po tomto filme sa mi žiadalo ísť niekam na párty s ožratým a skoksovaným Santom, so sobmi a inou háveďou.

• 23.11.2016  21:43

Ako človek, ktorý už s paralýzou skúsenosť má, musím podotknúť, že tento dokument nie je ani zďaleka taký desivý, ako paralýza samotná. Niektoré zážitky mi prišli ešte na hrane únosnosti (porovnávam s vlastnou skúsenosťou). Napriek tomu musím hodnotiť vysoko, pretože nič nevyvolá strach v mojich očiach natoľko, ako samotná predstava toho, že sa to znovu zopakuje.

• 15.11.2016  14:55

Malo to krásne lokácie, celkom dobrý nápad, legendu, ale ako celok ma to moc nebralo. Nezachránil to ani Franco Nero. Chýbala mi atmosféra, nejaké to "maso" a totálne nevyužitá morská panna. Ešte aj ten úvod mi prišiel ako z lacného pornofilmu...tohto keby sa chytil zručnejší režisér, mohol to byť min. o 2 triedy lepšie.

• 11.11.2016  02:44
    Agresivní virus (TV seriál) (2014)

Transformácia ľudí na upírov vyzerá viac ako zaujímavo, zato samotný Master v 1. sérii vyzeral ako zlý vtip. Viac ako hrôzostrašného vládcu mi pripomínal klauna na maškarnom plese pre zlé deti. Našťastie nič netrvá večne a dočkáme sa aj nejakých nečakaných zvratov. Konečne prišiel seriál, ktorý vie zaujať, je iný, nápaditý, postavy sa chovajú logicky, takže im musíte fandiť a upíri, alebo ak chcete "strigoi", nie sú nagelovaní trblietaví buzíci, ktorí robia cucfleky na krku. Títo strigoi majú totiž zaujímavú históriu, dorozumievanie, transformáciu, torturu... Najviac mi k srdcu prirástli Ephraim, Dutch, Fet a Quinlan. Vyslovene ma sekíroval ten malý rozmaznaný zmrd Zack (koniec koncov ma vlastne ani nesklamal, je to malý zmrd!!!). 1. séria=4* , 2. séria=4,5* a 3. séria=5*.

• 6.11.2016  20:47

Ako človek, ktorý nemal najmenšiu šajnu o čom je hra a úprimne mi to bolo jedno, som k Warcraftu pristupovala najskôr skepticky. Musím však vyzdvihnúť naozaj krásny vizuál, masky a pod. Miestami ma až zamrzelo, že nepoznám hru do hĺbky. To mi však nebránilo užiť si slušnú dávku fantasy.

• 20.10.2016  01:59
    31 (2016)

Najlepší Zombák! Dámy a páni, tuším som sa práve zamilovala. Tak úžasný charakter ako Doom-Head som jo sakra dlho nevidela. Taký sa vyskytne fakt raz za čas. Chcelo by to s ním ešte spin-off a budem slintať od rozkoše. Konečne mám favorita spomedzi záporákov. Teraz vážne, tak dobrý úvodný monológ som naposledy videla vo filme 25th Hour s Edom Nortonom a to už bolo naozaj veľmi dávno.

• 20.10.2016  01:52

Zistila som, že čím dlhšie nejaký film odkladám, tým viac sa mi potom pozdáva. Train to Busan je jedným z tých lepších zombie horrorov, ktoré boli v posledných rokoch natočené. Akcia strieda akciu, takže neni sa ani kedy nudiť, veľa (super rýchlych) zombíkov a čo ja oceňujem, tak niekde hlboko vo mne to našlo ešte nejaké zakorenené zbytky emócií, ktoré sa predrali na povrch.

• 5.10.2016  16:35
    Kouzelnický trik (TV film) (2012)

Je to predvídateľné, plné klišé, ale tak čo čakať od TV filmu, však? :) Napriek tomu to bolo celkom pozerateľné.

• 4.10.2016  00:54

Lásku od nenávisti vždy delí len krôčik. V tomto filme to platí dvojnásobne. Taliani názorne ukázali ako funguje talianske manželstvo v praxi. :-) Prvá polovica čisté psycho, fakt mi dalo zabrať určiť kto z nich dvoch je väčší magor. Druhá polovica bola doslova krasojazda. Tak parádne jatky som už dlho nevidela (aj keď občas som sa musela až pousmiať, obzvlášť pri lesnej naháňačke). Očakávania to ale splnilo - nadpriemerne. Preto 4*.

• 3.10.2016  22:03

Po Draculovi 3D druhý najhorší Argentov film. Zápletka ako z nemeckého krimi seriálu. U gialla mám rada to, že do poslednej chvile nevieme kto je vrah, tu bol vrah vďaka jednej scéne ľahko predvídateľný. Za povšimnutie ale určite stojí hudba, ktorú má na starosti Goblin, ten to zachránil od odpadu.

• 1.10.2016  23:54

Je vážne nutné takto debilne prekladať názvy filmov?

• 1.10.2016  00:56
    Deeper (2014)

Celkom slušný thriller, stopáž tiež akurát, aj nejaké to gore bolo. Pôvodne som chcela dať 3*, ale za ten odfláknutý koniec sú 2 akurát.

• 26.9.2016  22:15
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Tento seriál má vyslovene filmové kvality a sadne všetkým vekovým kategóriam. Celé to dýcha 80-timi rokmi, ktoré ja tak rada. Keby neviem, že sa jedná o tohtoročnú novinku, tak by som si myslela, že seriál bol minimálne 3 dekády zabudnutý niekde v archíve a znovuobjavený na svetlo sveta. A čo musím fakt vyzdvihnúť, tak to je výkon malých hrdinov...deti vo filme obvykle moc nemusím...no zmenila som názor. Tieto 4 deti si musíte zamilovať. Ďalším plusom je, že som sa občas pristihla, že ani nedýcham...a presne toto mi chýba v dnešných moderných hororoch, takže vďaka bohu za takýto seriál.

• 21.9.2016  22:23

Paródia na motívy poviedok od Poea - Zánik domu Usherov a Jama a kyvadlo. Nič svetoborné, Mistress of the Dark bolo min. o triedu lepšie.

• 21.9.2016  15:51
    Dům smrti (1970)

Najlepší poviedkový film, aký som mala tú česť vidieť. Cushing a Lee boli výborní ako vždy a osobne ma potešil aj scenár od R. Blocha. Keď som videla 4. príbeh o plášti, hneď som si spomenula na fantastickú hororovú antológiu Tichá hrůza. Za seba teda dávam plný počet a môžem ďalej odporučiť.

• 2.9.2016  11:58
    Francesca (2015)

Veľmi príjemné giallo. Onetti má očividne cit pre tento subžáner. Kožené rukavice, maskovaný vrah, britva ... to všetko tu je. Podarilo sa mu navodiť aj 70-tkovu atmosféru zo starých giallo filmov.

• 6.8.2016  18:03

Videla som už všeličo, ale tento film bol určite najkontroverznejší zo všetkých, ktoré som k dnešnému dňu videla. Obsahovo mi to pripomína skôr nejaké fekálne porno.

• 31.7.2016  18:12

Mám rada filmové mozaiky a keďže som už dlho žiaden takýto film nevidela, tak som siahla po tomto bez toho, aby som vedela do čoho idem. Ono prvých 20 min. u týchto dejovo prehádzaných filmov je väčšinou diskutabilných, ale po chvíľke sa mi Burning Man celkom zarezal do kože. Ako tu už bolo spomenuté, tak je to klišé, ale tak nejak celkom vkusne a pútavo natočené. Z nesympatického večne fu*k-ujúceho týpka sa zrazu stane sympaťák, ktorý prežíva ťažké časy a vysporiadava sa s tým po svojom. Vidím to tak na 4,5*, ale rada zaokruhlím smerom hore.

• 28.7.2016  23:10
    Monstrum (2008)

Komentár obsahuje množstvo SPOILEROV!!! Takže takto...tešíte sa na postapo film s nejakými obludami v hlavnej úlohe (síce boli, ale vo vedľajšej). Prvých 20 min. čistá hrôza, neoplatí sa na to ani plytvať slovami. Keď konečne príde do mesta očakávaný votrelec a už som si pomyslela, že hurá, konečne sa začne niečo diať... No dialo sa toho veľa a dokopy nič. Poporiadku...banda vymletých jedincov, (vymletých rozumej totálne vypatlaných, bez štipky inteligencie, bez emócií...), na čele s najväčším debilom, ktorý aj napriek tomu, že im ide o holý život, nespustí ani na okamih kameru z rúk a dokonca aj na meno Rob začnete byť po chvíľke alergický. Celé mesto je rozbombardované, ale ejha, máme super signál, môžeme si zavolať. Babenka s tyčou cez hrudník si to veselo dáva v lodičkách cez mesto. Obvykle tieto nelogické prúsery neriešim, ale toto bola do neba volajúca hlúposť. Príšerky boli síce celkom chutné, ale film samotný to od odpadu nezachráni. Chýba mi tu na csfd sekcia TOP NAJHORŠIE FILMY, tento paškvil by mi okupoval prvé miesto aj s Avatarom. Dajte mi fľašu Jacka, kameru a natočím Vám to isté! Obludu už niekde zoženiem.

• 17.7.2016  15:43

Perfektná psycho konverzačka s postupne vybudovanou atmosférou až do grandiózneho finále. Toto malo gule ako plemenný býk. Viac takýchto filmov!

• 24.5.2016  21:43

Španieli nesklamali a natočili peknú filmovú paranoju. Pre mňa je Tesis dokonca po scénaristickej stránke zaujímavejší ako 8 MM, ktorý je všeobecne známy. Musím vyzdvihnúť temnú atmosféru a perfektne zvolenú hudbu a niektoré scény, ktoré fakt stáli za to (walkman a scéna so zápalkami).

• 22.5.2016  23:28

Už len pre ten pocit, že som sa konečne pri nejakom filme skutočne bála a bola napnutá ako guma v trenkách, si to zaslúži plnú paľbu. Posledných cca. 20 min. som takmer nedýchala a sedela som s pusou otvorenou dokorán. Možno sa neskôr zmôžem na poriadný komentár, no zatiaľ takto...som nadšená.

• 18.5.2016  11:43

Typické giallo, so všetkým čo k nemu patrí. Štýlové vraždy, postupne gradujúci dej, výborná hudba, obľúbený Gerge Hilton ... nič viac mi netreba.

• 18.5.2016  11:39
    Uvnitř (2007)

Nič pre slabšie povahy a už vôbec nie pre tehotné ženy. Keďže občas podobné filmy sledujem, tak mi hektolitre krvi nevadili a vedela som sa teda sústrediť aj na dej, ktorý bol síce predvídavý, ale dalo sa. No strach z nožníc zostal. :-)

• 18.5.2016  11:34

Veľmi ťažko pozerateľný film o pošliapaní ľudskej dôstojnosti, ktorý by sa mal povinne premietať na školách ako prevencia proti šikane. Filmová depresia ako sviňa. Klass ma totiž úplne odrovnal.

• 18.5.2016  11:31

Príbeh podľa skutočnej udalosti o otcovi jazykovedcovi, ktorý priviedol svoju rodinu do dažďového pralesa v Západnej Papui, kde žije primitívny kmeň Fayov a medzi dvoma znepriatelenými kmeňmi zúri občianska vojna. Všetko je sledované očami Sabine Kuegler, ktorá o tom napísala knihu. Lokácie krásne, príbeh mal rozhodne niečo do seba, ale akonáhle sa tam objavil náznak romantiky, tak ma to prestalo baviť. Hudba sa mi sem taktiež nehodila. Inak celkom príjemná jednohubka. Videné v rámci Challenge Tour 2016: 31 dní so svetovou kinematografiou.

• 16.5.2016  21:57
    Chocolate City (2015)

Moja chyba, že som si predtým, než som si pustila túto ... ehm "sexi" hovadinu, nepozrela tunajšie hodnotenie. Z toľkých uvrešťaných, nadržaných žien ma normálne rozbolela hlava a pri pohľade na vlniacich sa černochov mi zdvíhalo kufor...

• 12.5.2016  11:24

Ukážkový príklad dysfunkčného vzťahu matky a syna, ktorý nemoralizuje, ale necháva diváka v pozícii sudcu.

• 5.5.2016  21:36

Odhliadnuc od faktu, že s giallom to nemá prakticky vôbec nič spoločné, tak aj napriek tomu je to slušná podívaná, plná podivných existencií.

<< předchozí 1 2 3 4