Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Horor
  • Animovaný
  • Komedie
  • Drama

Poslední recenze (627)

plakát

Spider-Man: Bez domova (2021) 

Tedy vidět film v květnu a recenzovat ho v polovině července, asi jako neni úplně dobrý nápad, za tu dobu sem ztratil docela nit, ale tak snad to napíšu dobře. Tak jak mi Holland,v první Spider filmu nesedl, tak si mně postupně získal a to nejen ve Spider filmech. A je fatk že Holland v roli Spider-mana ušel kus cesty a hodně vyzrál, furt tedy vtipkuje a je furt takový optimisticky laděný, toho dost drží nad vodou. Ta sbírka záporáků zde je tedy úžasná a je vidět že všichni, si to natáčení dost užili, ale z těch všech záporáků nejvíc vybočuje Goblin, který oproti jiným záporákům z celého Marvelu, je ikonický tím že on chce jen chaos, šílenství a chce v lidech umocňovat jejich zlé já. On tedy Dafoe co by Goblin byl ikonický už v předchozím filmu, ale tady na mně působil jako kdyby vypadl z hororu. Maguire a Garfield sou zlatíčka a ke konci filmu, si to dost kradou pro sebe. Souboje sou parádní a finále je dost napínavé, ale u mně osobně vede bitka v apartmánu, která je vybičována na maximum. A navíc ta hudba a to hlavně v akčncíh pasážích, patří mezi jedny z nejvíc intenzivních co byla v Marvel filmech, jo překonává to i druhého Capa. Film si mně po celou dobu hýčkal a když už jsme si myslel, že vytáhl z rukávu všechny esa, tak prostě jen vytáhl další balíček plný es, takže jo.

plakát

Uncharted (2022) 

Jako furt mně mrzí že Ruben nenatočil druhé Venoma, který však nedopadl zase tak špatně a o to větším překvapením je že Ruben a ta štafeta scénáristů, dokázali z tohohle projektu vykřesat, docela solidní dobrodružný film. Já osobně sem totiž nevěřil že tenhle film vznikne, bylo to doslova prokleté a to až tak, že v tom měl původně hrát Nathan Fillion, který za tu dobu stačil zestárnout. Takže jo čest všem, kteří se na tomhle filmu podíleli a neni to špatné, ano je to klasický dobroružný akční film, který oplývá kretivní akcí, fajn ústřední trojící a špatnýma záporákama. Co se mi líbilo a to jako dost, byl vztah Sullyho a Nathana, který si tady prošel docela těžkým emočním vývojem, tady nemají na růžích ustláno jako ve hrách, takže za tohle palec nahoru. Akce je slušná a nelze ji v podstatě nic vytknout a nutno podotknout že kameraman a strihač předvedli bravůrní výkon. Výkon Toma Hollanda, je podle mně naprosto uspokojivý, Nathna hraje uvěřitelně, má takový dětský pohled na svět a v mnoha směrech je naivní, ale to se mi líbí, protože začátky sou vždycky těžké. Takže to že si, sypal popel na hlavu, za svůj výkon mi příjde trochu přehnané, protože v mých očích udělal parádní výkon. Aaaaa záporáci, sou dost klišoídní a čitelný, takže než něco stačili udělat, tak sem už tušil co udělají, takže opět se nijak neodlišují od her. Za mně pohodové čtyči hvězdičky a doufám že bude nějaké pokračování, se Sophia Ali aka Chloe Frazer.

plakát

Godzilla vs. Kong (2021) 

Musím tedy říct, že jsme příjemně překvapený, ano Godzilla z roku 2014, je tak nějak furt lepší, ale druhá Godzilla byla nudný průměr a ještě se špatnou kamerou. Co mi však na filmu vadí, je  Bernie a ty dvě děcka s co sou ním, jejich příběhová linka je zbytečná a zabírá ve filmu místo, mohli jsme dostat něco víc z duté země. Lidský záporáci logicky vypadli z céčkového filmu, takže nezapomenou prozradit svůj ďábelský plán, hned v prvních minutách filmu a díky tomu nástup Mechagodzilly, působí dot lacině. Co se týče hudby, tady mi chybí Bear McCreary chybí a to docela dost, né že by Xl odvedl špatnou práci, ale McCreary je prostě jen jeden. Přesto všechno, ale musím říct že se mi to líbilo, tak nějak to vše dobře utíká a když nebudete myslete, tak se budete i dobře bavit. Akce se mi hrozně líbila, první bitka byla vlastně i dost originální, druhá byla správně akčně dynamická a kameraman přesně věděl, kdy má oddálit kameru a kdy ji má zase příblížit a některé záběry, sou fakt parádní. A pak následuje ta závěrečná, ještěrka a Boots vs popelnice, vyložně satasfakční zůčtování a bylo to velice uspokojivé. Takže ty čtyři jako jo a doufám, že další Kong bude z duté země, tady je zapotřebí více Julese Verna !

Poslední hodnocení (3 631)

Armáda mrtvých (2021)

15.08.2022

Oggy a škodíci (1998) (seriál)

11.08.2022

Oggy a škodíci (2013)

11.08.2022

Proti Větru s Danem Vávrou (2022) (pořad)

odpad! 11.08.2022

Falešná hra s králíkem Rogerem (1988)

07.08.2022

Pre Vis Action (2016)

odpad! 05.08.2022

Safe Haven (2013)

odpad! 05.08.2022

V/H/S/2 (2013)

odpad! 05.08.2022

Cesta bojovníka (2009)

odpad! 05.08.2022

Reklama

Reklama

Reklama