Líbáš jako Bůh (2009)

Poledňáková byla semleta moderní, českou, nicneříkající kinematografií a natočila tradiční vztahovou sračku.

Rampage (2009)

Výběr herců (casting) je strašný. Hlavní postava je nesympatická až to bolí, což byl asi účel. Ale když si vezmu, že se mi celý film snaží vnutit svoji vizi světa, tak je to docela dosti blbý. Celý film je fakt špatně napsaný, scénář Uwe fakt pomrdal. Kamera je také děs.

Experiment: Zombie (2006)

Škoda ztraceného času. Nejhorší zombie film, jaký jsem měl tu možnost vidět.

Hlas smrti 2: Světlo (2007)

Oproti jedničce o třídu horší. Lekačky nefungují tak, jak by měly a herci už nejsou tak sympatičtí. Trochu mi i přijde, že zdroj námětu v podobě EVP je už téměř vyčerpán a konec filmu tím mele hodně naprázdno.

Čtvrtý druh (2009)

Dokonalá imaginace. Nemám slov... Bál jsem se ještě pár hodin potom.

Kurz negativního myšlení (2006)

Některé scény mě totálně odrovnaly. Třeba jak tancoval s tou terapeutkou a pak jí jednu vrazil, nebo jak si ta bába odveze dědka na vozíku na hajzl, kde se svlíkne. Fakt úlet! Pěkně mi to zvedlo náladu.

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Váhal jsem, ale nakonec po objektivním zhodnocení se přikláním k nižšímu hodnocení, jelikož bych tím urazil všechny ty ** filmy, kterým to přeju. 2 hodiny srdceryvných žvástů bez posunu děje kamkoliv, třeba i do prdele. Ne, sága stojí na místě, přibyli jen vlci, kteří se mi jako jediní líbili... Ústřední dvojice je ještě více naivní a ještě více nesympatická jak v prvním Twilight. Bella není ani hezká, Edward neustále svlíká košili a je emo-hnusnej i pro většinu normálních holek. Jacob se ostříhal a běhá pořád bez košile -další emo. Tak co zbývá? Já vám to povím... Naprostý hovno!

Strážci - Watchmen (2009)

Moc dlouhé, filozoficko-psychologicky pojaté, ale co mě sralo nejvíce byl ten wtf konec se kterým se zkrátka musím smířit. Co to jako mělo být? Filozofická úvaha na téma obětí a lepšího světa? To jste tam nemohli vymyslet nějakou zhovadilost, aby všichni odešli šťastní a Amerika jako vždy zvítězila? Nebo vyhladit všechny nějaký cool efektem? Kurva, to fakt ne, tohle nebyl superhrdinský film, tohle byl film, který má jen komiksové barvy a kostýmy. Zbytek jsou totiž jen nudné kecy a výborná režie Zacka Snydera + jediná dobře napsaná postava - Rorschach. Už jen kvůli němu dávám ***.

Percy Jackson: Zloděj blesku (2010)

Naivní, čistá průměrná pohádka se kterou se Columbus moc nemazal. Scénář k smíchu, stejně tak jako většina herců, nicméně je to aspoň chvílema zábavné a děti to přejdou s úsměvem na rtech.

Hledáme Ydol (2006)

Hrozný americký škvár, který nezachrání ani Hugh Grant.