Taxi, taxi (2000)

Dávám jednu hvězdu bavíc za libový dabing a japonské ninjy!

Fantom hlubin (2005) (TV film)

Nevím proč, ale přijde mi, že i když je nějaký film celkem ucházející, tak pár lidí ho potopí a ostatní se nechají strhnout davem a svýma rádoby vtipnýma komentářema akorát odrazují ostatní, kterým by se mohl líbit... Já mám svojí hlavu a ta mi říká, že tenhle film odpad nebo lidově řečeno sračka, rozhodně není!

Vodní svět (1995)

Pohodový postapocalyptický film, který mi ukázal jak by to vypadalo kdyby roztály všechny ledovce naráz... Navíc Costner hraje opravdu dobře.

Inuyasha - Toki o koeru omoi (2001)

V podstatě musím souhlasit s Mariusem. Také jsem se těšil na první film, ale po celou dobu mi přišlo jako když jsem se díval na nějaké "special" epizody, které se do seriálu nedostaly. Nový protivník sice má sílu jako kráva a dělá pořád frajera, ale nakonec mě překvapilo jak rychle ho Inuyasha a Kagome oddělali. Narakovi nesahá ani po kotníky! Vývoj postav se také nikam nepohnul, ale i přesto se pořád jedná o nadprůměrnou zábavu kterou si fandové seriálu určitě užijí do poslední minutky. 7/10

Trestná lavice (2005)

Náhradníci byli stokrát lepší... Ale i tak stojí za vidění. Nenadchne ani neurazí.

Harry Potter a Fénixův řád (2007)

Asi nejslabší díl celé série. Zfilmovat totiž takhle brutálně tlustou knihu je obtíž. Celkově je celý děj hrozně mdlý a navíc s naprosto nepříjemnou postavou nové profesorky obrany proti černé magii. Navíc mi přišlo, že se filmaři snaží trochu ušetřit na exteriérech, takže místo fantazy prostředí se ve filmu objevují bitvy v kanálu, houpačky s prolézačkama, obyčejná louka, rádoby tajemné moře, prachobyčejné bradavické haly atd.

Rafťáci (2006)

Pro mě rozhodně vtipnější a povedenější jak Snowboarďáci.

Snowboarďáci (2004)

Jo jde to. Pár povedených scén by se tu našlo.