• Krátkometrážní

Sám doma a bohatý (1994)

Konečně jsem název filmu po letech pochopil - distrubutor je mazanej:) Jinak jako pohodová komedie postačí.

Sám doma 3 (1997)

Jako stejně můj komentář ke čtyřce... Nechápu, že toto vůbec vzniklo. Filmaři musí být fakt idioti:(

Spalovač mrtvol (1968)

Exceletní Rudolf Hrušinský! Tento film patří mezi ty nejlepší filmy co v česku vznikly. Prostě pravý filmový zážitek!

Vyšší princip (1960)

Tak tento film mě úplně dostal. Po jeho skončení jsem asi dva dny nemluvil. Atmosféra je tu tak dokonalá až zamrazí a ten konec? (ty rakve vyráběl můj táta)..brrr... Z nejlepších českých filmů.

Princezna se zlatou hvězdou (1959)

Jedna z pohádek, která mi přirostla k srdci časem. Martin Růžek v roli krále Kazisvěta je výborný nebo František Smolík:)

Jak se budí princezny (1977)

Další z mnoha krásných českých pohádek:) Vladimír Menšík je tu nezapomenutelný - "Vy nemáte srdce!...Tak nemáte žaludek!":)

Pyšná princezna (1952)

Sice nespočekrát ohraná, ale stále dobrá pohádka Hezká písnička Rozvíjej se poupátko, ale i celkově hudební doprovod.

Spider-Man 2 (2004)

Raimi nezměnil styl a opět natočil skvělý "komiksový" film. Ba, ještě lepší než film první. Hlavní záporák v podání skvělého Alfreda Moliny, není zas tak zlý jak se zdá:)

Spider-Man (2002)

Konečně film podle komiksu jak má být:) Sam Raimi na to šel velmi šikovně. A hlavní hudební motiv od Elfmana se také jen tak neztratí:)

Mrs. Doubtfire - Táta v sukni (1993)

Příjemná podívaná od rodinného mága Columbuse:) Robin Williams v dobré formě a jako žena je excelentní:)