• Krátkometrážní

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

Nejlepší díl z dosavadní serie (1-4). Hned po prních minutách filmů vás ovane Afonsovej přístup a vůbec to nebudete srovnávat s předchozími díly. Bradavice, pozemky - to vše je oblečeno v novém hábitu a atmosféře. Tohle je opravdu kouzenický svět, kterému věřím. Co se týče hudební stránky, tak skladatel John Williams (který skládal i předtím k filmům HP), tak si také osedlal jiného koně a vytvořil velmi nádherný soundtrack, s porovnáním s těma předchozíma by jste nepoznali nebýt hlavního motivu, že jde o Pottera:)

Hellboy (2004)

Na bedrech vše drží Ron Perlman a daří se mu to. V roli Hellboye je exelentní:) Když jsem to tenkrát poprvé viděl, tak jsem neveděl, že hlavního zaporáka hraje můj "oblíbenc" Karel Roden:) Vůbec jsem ho tam nepoznal. Musím se na to podívat znovu, abych si ho to teď pořádně užil:)

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

Svížné, vtipné dílko.. Hellboy opět exceluje. Moc pěknou fantazii má režisér.

Hercule Poirot (1989) (seriál)

Vždy, když čtu nějakou detektivku s Poirotem, tak si vždy vybavuji Davida Sucheta. To je Prostě Poirot. Některé díly seriálu jsou velmi dobré, některé i docela nudí. Ale mě vždy bohatě stačí, když je v záběru Suchet:) A také povedlo obsazení dalších postav jako kapitán Hastings, inspektro Japp nebo slečna Lemonová:)

Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Bezchybná pohodová komedie. Příjemně vtipný Will Smith a Kevin James. Trochu to kazí konec, ale co! Zasmál jsem se:)

Hlídač č. 47 (2008)

Filip Renč je dobrý režisér. Oproti minulého filmu stojí opět ve výšinách kvalitního filmového požitku. Pěkná kamera, hudba a .... samozřejmě Karel Roden.který už nemusí dokazovat, že je herec. On je HEREC. Mimo něho mě zaujal Vladimír Dlouhý, kterých se mu podobných filmových rolí moc nedostává. A Jana Svěráka jsem nepoznal:)

Hollywood v koncích (2002)

Moc se mi to líbilo. Velmi osobitý humor....filmy Woodyho Allena zatím ještě neznám, ale okamžitě si doplním vzdělání....

Hook (1991)

Ale jo, je to Spielberg přece... hlavní zásluhu má na tom John Williams, který se postaral o skvělý soundtrack:) A Dustin Hofman září:)

Hory mají oči (2006)

Vypadá to jako béčko, ale není to béčko. Solidně budované napětí, které se pak rázem změní do cákanců krve a utržených končetin.

Hoří, má panenko (1967)

Konečně jsem tento film viděl a toto čekání se mi rozhodně vyplatilo. Forman je opravdu velmi dobrý režisér. Tento film jednoduše vystihuje naši českou povahu (viz. Tombola) Všichni herci i neherci zde výborně hrají. Nejvíc se mi zde líbil Šebánek:)